Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonságos a fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos a fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
A barátommal már lassan fél éve együtt vagyunk és szeretnénk átváltani a fogamzásgátló tablettára. Félek tőle mert nem szeretném hormonokkal tömni magamat, meg azt is hallottam hogy valaki hízik tőle, és a haja is erősen hullik. Valaki adna tanácsot, hogyha elkezdem szedni, sokat változik a testem tőle, vagy semmilyen hatással nincs.
2015. dec. 30. 08:50
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Dokival meg kell beszélni, hogy olyat írjon fel. Kicsit mindegyik hatással van a szervezetedre, ezt sajnos be kell vállalni. Hízás is olyan, hogy változó, van akin nem is látszik meg szinte, haj hullásról nem hallottam, de mindenkinél más a változás. Ha nagyon gáz, akkor abbahagyod, és minden a régi lesz.
2015. dec. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először úgyis elküldenek vizsgálatra, hogy szedhetsz-e tablettát vagy sem.

Mindenkire másképpen hat. Nekem az első gyógyszerem van, és máig tökéletesen jó, már lassan 3 éve szedem és nem kellett többet kipróbálnom.

Nem találkoztam magamnál mellékhatásokkal és egy grammot se híztam tőle.


Én azért döntöttem emellett, mert jobban bízom benne, mint a gumiban. Nekem bevált, teljesen biztonságos, mivel a leírtaknak megfelelően használom!

2015. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1) nincs 100%os fogamzásgátlás, csak a sterilizálás, ami illegális - valamiért.

2) orvossal beszélj, mert nem csak az számít, hogy mennyire hatékony, hanem milyen mellékhatásai vannak. Sokaknak túlsúlyt okoz.

3) alternatívát is gondold végig (hüvelygyűrű jobb eredményeket nyújthat - kevesebb hormon, egyszerűbb ütemezés) Pasikat nem zavarja - ha meg igen, aktus erejéig ki lehet venni - úgy is hat.


A tablettától nálunk is súlyos hízás indult meg. A gyűrűnél ez visszaesett. És másoknál is ez volt. De nem mindenki egyforma és a gyógyszerek sem egyformák.


Mindenképpen kérdezd ki az orvosodat erről!!!

2015. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ohh és bizony az abortusz klinikán megfordulnak lányok, akiknek nem volt hatékony a tabletta!!!
2015. dec. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!