Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fogamzásgátló tabletta mellet így mekkora az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés

Most vagyok a tablettamentes egy hétben. Előfordult kb 2 hete, hogy a beszedés után fél-háromnegyed órával hasmenésem volt. Rögtön bevettem egy másik tablettát. De mi van, ha mégis felszívódott addigra, és két tabletta szívódott így fel? Baj lehet belőle?

Ezen kívül ez már az 5. tablettamentes nap, nem történik semmi, semmi előjel, pedig 7 hónapja szedem a tablettát és eddig mindig legkésőbb a 4. napra megjött.

Ha a 7. napra sem jön meg, azért mindenképp veszek tesztet.


Szerintetek?


2015. dec. 30. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia sztem nincs baj, az nem baj ha kettot vettel inkabb jobb igy, mintha a masik nem szivodott volna fel rendesen. Annyi h a szunetben hasznaljatok gumit
2015. dec. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En vettem be a 11ev alatt amig szedtem egy nap 2t figyelmetlensegbol,es eszre sem vettem csak napok mulva mikor rajottem,hogy mintha kevesebb szem lenne ;) Nem volt semmi baj,elobb elfogyott ,elobb jott meg... De mivel nalad nem jeletkezett verzes a 7napos szunetben en azert meglatogatnam a nogyogyaszt. Vagy remelem azota megjott;)
2015. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Megjött! ^.^

És köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2015. dec. 30. 22:29
 4/9 anonim válasza:
Nekem inkább kérdésem lenne, én most vagyok a tablettamentes 3. napban és még semmi jele annak h megjöjjön, aggodalomra van okom ??? 6 hónapja szedem a gyógyszert,s eddig mindig megjött már az első nap. Szerintetek?
2016. jan. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem valoszinu,hogy jon a baba;)Ha szedted rendesen,nem volt hanyas,hasmenes,mas gyogyszer ami befolyasolja...Nekem is volt ,hogy csuszott 1-2napot. Nem vagyunk gepek. Ha egyatalan nem jelentkezik akkor nrzesd meg magad.
2016. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Minden nap ugyanabban az időben vettem be, semmi hányás -hasmenés,s más gyógyszert sem vettem be. Viszont annyi jele van ,hogy rám jönnek görcsök mikor a mensim is van,meg pattanásos az arcom
2016. jan. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor megfog jonni,turelem.;)
2016. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
S az lehetséges, hogy annyit változott a menstruáció a gyógyszertől,hogy már nem olyan erős ,meg nem az az igazi vörös ?
2016. jan. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel ez csak megvonásos vérzés , simán lehet más!
2016. jan. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!