Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges, hogy fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy fogamzásgátló tabletta szedése mellett hamarabb jön meg a menstruáció? Még 2 szem van a gyógyszerből, de ma barnás, kicsit vizes folyásom van. Egy napja voltam együtt a barátommal, de nem ment el bennem.

Figyelt kérdés

2016. jan. 2. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendesen szedted? Nem voltál beteg? Hasmenés, hányás? Más gyógyszert szedtél?
2016. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden nap hét óra és fél nyolc között bevettem a gyógyszert. Nem voltam beteg, sem hányás, sem hasmenés, sem más gyógyszer, tudom, hogy ezekben az esetekben kiegészítő védekezés kellene.
2016. jan. 2. 17:55
 3/4 A kérdező kommentje:
Barnás, picit vizes folyás és ugyanolyan görcsök, mint menstruációkor (még a gyógyszerszedés előtt).
2016. jan. 2. 17:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!

Mar ma ez a 3. kerdesed.igaz kicsit atirod;)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__fogamzasgatlas__7..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__fogamzasgatlas__7..


De javasolnek valamit. Mivel latom total bepanikoltal. Keresd ki a legkozelebbi korhaz nogyogyaszati osztalyanak telefonszamat es hivd fel oket. Ott orvosok,noverek vannak akik jobban ertenek nalunk ehhez es talan ok megtudnak nyugtatni (nem ugy mint mi):)

2016. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!