Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az normális, ha a fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha a fogamzásgátló szedése elején összevissza vérzek?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, viszonylag rendszeres menzivel. Kb. egy hete se szedek Belarát, tegnap előtt 6 helyett 9-kor vettem be (tudom, muszáj pontosan, de ez történt)... Ezért lehetett ma véres a bugyim? Igencsak meglepett... :/

2015. dec. 16. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az első fogigátlós ciklusban még teljesen általánosnak számít az áttöréses (pecsételő) vérzés. Ha a következő ciklusban is tapasztalod, akkor jelezd a dokidnak.
2015. dec. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Dr. Spleen és az asszociálni nem képes többiek kedvéért: ha a hüvelyemből vérzek*


Másodiknak köszönöm!

2015. dec. 16. 18:09
 3/13 A kérdező kommentje:
Jó, csak én épp picit megijedtem, és annyira nem reagálok ilyenkor jól :)
2015. dec. 16. 18:39
 4/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok, és még annyit hozzáfűznék, hogy valószínűleg nem függ össze a pár órás csúszással, ezt abból gondolom, hogy nekem hüvelygyűrű mellett is volt áttöréses vérzésem, pedig az ugye folyamatosan bent van, nincs időponthoz kötve.

Az első ciklusban 2-szer, 3-szor is volt pecsételés, aztán a második ciklustól már nem.

2015. dec. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem volt nagy mennyiség, de annyi, hogy magamtól már nem mondanám rá azt, hogy pecsételés... Nyilván ezt nehéz felmérni, de remélem így sem baj. Köszi még egyszer!
2015. dec. 16. 19:20
 6/13 anonim ***** válasza:

ne ijedj meg... akkor kezdj parázni ha 30x gyorsabban kezd majd el forogni a föld

mert akkor a pasik minden nap kapnának fizetést a nők meg elvéreznének :D

2015. dec. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Várom már, hogy Ákos leszavazza a kérdésemet.
2015. dec. 16. 19:45
 8/13 anonim ***** válasza:

Benne van a tájékoztatóban, hogy az első levél szedése alatt pecsételő vérzés fordulhat elő. Ez normális (nekem pl nem volt).

Viszont tuti nem attól van, hogy 3 órával később vetted be a bogyót, ennyi időt még csúszhatsz vele, és védeni fog. De nyilván pontosan ajánlott szedni.

19L

2015. dec. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már harmadik napja... Nem annyira erős, mint amikor tényleg menstruálok, de pecsételőnek sem nevezném. :S
2015. dec. 18. 20:43
 10/13 anonim ***** válasza:
Első hónapban ez normális! Tudom, hogy szar. Ha nem múlik a második levél alatt sem, akkor viszont nem ez a megfelelő gyógyszer számodra. Menj vissza a dokihoz, ilyenkor újat írnak fel.
2015. dec. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!