Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek hogy jött be az esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy jött be az esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés
most mindegy hogy ki mikor vette be a 72 órából. csak hogy bevált e. Es volt aki nagyon későn szedte be? (csak érdekel, hogy vele mi lett)

2016. jan. 4. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
beválik, nem kell aggódni.
2016. jan. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden ok
2016. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
120 órást használtam, mert annak 100 % a hatásfoka az első 48 órában, míg a 72 órásnak az első 24 órában csak 95 %. De a 120 órás bevált, eddig sajnos kétszer kellett használnom.
2016. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én csak sima 72 órásat. köszönöm a válaszokat:)
2016. jan. 4. 11:44
 5/8 anonim ***** válasza:

2 barátnőmről tudok nyilatkozni(az egyikük 2-szer is vett be) : Nem lett egyik sem terhes. Azt nem tudom mennyi idő után vették be a gyógyit!

Az egyiknek a bevételt követően egy héttel megjött a mensije, előbb mint várta.

2016. jan. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát azt tudom, hogy minél később annál kevésbé erős. nagyon köszönöm! :)
2016. jan. 4. 14:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is vettem be egyszer (Escapelle), szombat hajnalban történt a baleset, hétfőn tudtam bevenni. Nem lettem terhes.
2016. jan. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2016. jan. 5. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!