Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemeny utani tabletta, vagy sem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemeny utani tabletta, vagy sem?

Figyelt kérdés

Tegnap este egyutt voltam a parommal, gumival vedekeztunk, mint mindig. El is elvezett.

Mindig megnezzuk, hogy lyukas e a gumi (tudom, nem gusztusos, de szeretek nyugodtan aludni), ugy, hogy vizet toltunk bele. Ez most is igy volt, reggel megneztem, "meglobaltam" mar engedtem volna le, amikor eszrevettem egy nagyon pici lyukat, az oldalanal, epphogy spriccelt a viz. Kb tűhegynyi lyuk.

Nem tudom, hogy este is olyan volt-e, vagy csak ugy fogtam meg es felsertettem....


Egyszer mar vettem be ilyen gyogyszert, elkerulhetetlen volt.. De akkor is minden bajom volt tole, lorugasu hormon..


Viszont a baba nagyon nem hianyzik, nem tudom mit csinaljak..

Olvastam olyat is, hogy ha a gumi szakad szex kozben, akkor vegig szakad, nem ilyen apro..

Tanacstalan vagyok.


Amugy a menstruaciom 2 napja mult el...


2015. dec. 30. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem igy nagyon kicsi az eselye a teherbe esesnek, es igen a gumi tapasztalataim szerint hasad a surlodas miatt es nem pici lyuk keletkezik. es mivel a menstruaciod 2 napja mult el ez jobban csokkenti az eselyt
2015. dec. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bár én sose használtam és nem is próbáltam ki, de én is úgy tudom, hogy ha kilyukad a gumi, azt egyértelműen észre lehet venni, mert nem csak egy picike lyukról van szó.

Szerintem is kicsi rá az esély. Azért ha tudsz egy orvossal beszélni, akkor kérdezd meg tőle.

2015. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!