Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló tablatta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló tablatta tényleg elmúlasztja a hasfájást, görcsöt, hányingert?

Figyelt kérdés

A barátnőm nem akar lefeküdni velem, de mindenáron azt szeretné, hogy vegyek neki fogamzásgátló tablettát, mert szerinte ha háj a hasa, vagy amikor menzeszel és görcsöl és hányingere van az majd elmúlasztja minden problémáját.

Mivel nem akar szeretkezni velem azon gondolkodtam, hogy csal s át akarja b@szni a fejem.

Tényleg így van vagy én vagyok akkora egy gyökér, hogy nem vagyok kellőképpen felvilágosulva?

Lehetőleg csaok írjanak és értelmes választ szeretnék.

Előre is köszi


2010. márc. 26. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:

miért te vedd meg neki? vegye meg magának, neki kell!

egyébként van, akinek valóban elmúlasztja a görcsöt, vagy enyhíti.

és mi az, hogy nem szeretkezik veled? hány évesek vagytok?

2010. márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen így van. erőssek a fájdalmai attól van hányingere is.A fogamzásgátlótól enyhülnek a fájdalmak esetleg teljesen megszünnek kevesebb lesz a vérzése,stb.De ne vegyél neki.Az az ő dolga.Én is magamnak veszem meg ha van párom akkor a felét ő fizeti ha akarja.Esetleg ha már folyamatosan éltek nemi életet akkor fizesd ki.
2010. márc. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van,szerintem is inkább közösen vegyétek meg,ha már ilyen normális Vagy,és beszállsz az árába.Valóban enyhíthet a fájdalmon és a vérzés erősségén is,bár így is ellene vagyok(bármennyire mondják,hogy kevés a hormontartalma,akkor is hormon,és az elkezd bulizni odabenn,megváltoztathat dolgokat)Miért nem szeretne lefeküdni Veled,még nem készült fel rá talán?
2010. márc. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én 21,5 vagyok, ő 17,5.

18 hónapja járunk, igaz én nem akartam először, de hisztizni kezdett, s a szülei engem akartak összeberni a fogyatékos agyú lányuk miatt.

18 hónapja vagyunk együtt de még le se feküdtünk. Amikor kb 4 hónappal ezelött csak a kezét fogtam meg az apja majd kitörte a karom

Megjegyzem a drágaság 4x csalt meg (ennyiről tudok biztosan...és mennyiről nem?).

14 évesen szült (NEM TŐLEM)!!!-mert mint írtam nem feküdtünk le) Ezért nem akarok neki vennim mert akkor kúrhat agyba-főbe. Vagy netán kényszerképzetem van, mert nem épp a hűség mintaképe az anyukájával egyetemben.

Távkapcsba vagyunk, 110 km egymástól, s csak 2hetente tudok menni. Ezért nem akarok venni, ha nincs sex, akkor nincs tebletta sem.

De a múlt héten hányós-hisztibe tört ki, s azt üvöltözte, a telefonba, azért nem veszem meg, mert nem akarom, hogy neki jó legyen! - szó szerint.

Sokszor otthagytam, de volt hogy fel akarta magát kötni, kamion alá akart ugrani, be akarta magát gyógyszerezni, fel akarta vágni az ereit...és sorolhatnám.

Na és a kedves apuka kit verdesett szájba, hogy fröcsögött a vére? Engem, merszit othagytam a lányát, mert félre kúrt. (Az anyucija szerint, ha a barátaival b@szik, az nem minősül megcsalásnak).

Ezek után ti vennétek???

Mert lassan már kötelezővé teszik nekem!

A probléma súlyosabb, s az egész történet egy komplett blogot érdemelne, hogy mindenki megértse

2010. márc. 26. 11:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy hagynám ott most azonnal,ahogy még soha semmit.Értem,hogy vannak fenyegető körülmények,de megalázó,amit csinál Veled.Tudod így szeretni?!Ne rontsd el a legjobb éveidet egy labilis lelkivilágú család kedvéért,kérlek!Addig lépj meg,amíg lehet.A végén még egy terhességet is Rád ken,dacára annak,hogy nem voltatok együtt.És ne engedd,hogy érzelmileg zsaroljon,mert akkor még évekig gyötrődhetsz mellette.Legyél erős.Szerintem nem öli meg magát,de ha mégis,hát...
2010. márc. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én nem azon gondolkodnék,hogy vegyek-e neki vagy neki hanem azon ,hogy mikor lépjek le,nem értem veled miért nem fekszik le, ha mindenki mással igen?szerintem téged palira vesznek
2010. márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyenek után együtt van egy ilyen csajjal, aaról nem tudom mit gondoljak!!!
2010. márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!