Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Le feküdtem a barátnőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Armin99 kérdése:

Le feküdtem a barátnőmmel menstruacio előtt 2 nappal! Lehet terhes?

Figyelt kérdés

Le feküdtem a barátnőmmel menstruacio előtt 2 nappal! Volt benne a peniszem is 1 percig gumi nélkül de előtte meg lett mosva. Másnap délben erős alhasi fájdalmak jelentkeztek nála. Nem sokkal később gyenge vérzése volt ( par csepp) es meg volt neki egy nap a várt menstruacióig! Hányinger tünete is jelen volt! (Ez előtt kb 1-2 héttel még volt közösülés gumival )

Aggódom hogy terhes lehet .



2016. jan. 12. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Miért a fogyatékosoknak jut nő?
2016. jan. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendes válasz ?
2016. jan. 12. 15:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1 nap után nem jelentkeznek terhességi tünetek. Csak megjött neki.
2016. jan. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
43%
100%-hogy nem fog. Én is jártam már igy és még sem esett teherbe tehát ne aggodj, tapasztalatból írom!
2016. jan. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm !
2016. jan. 12. 16:16
 6/8 anonim ***** válasza:
nem valószínű mensi előtt 1-2-3-4-5 nappal a teherbeesés.
2016. jan. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tegyük fel 2 héttel ez előtt meg történt.....es mensizik.....attól meg lehet terhes ?
2016. jan. 12. 17:49
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Attol hogy menstrual meg lehetne terhes (nekem sikerult...)de ennek nagyon kicsi a valoszinusege. Viszont ha ennyire aggodsz az aktus utan 14nappal csinaljatok egy tesztet. Addigra mar pozitiv lenne ha terhes. De jelen esetben ez eleg valoszinutlen :mivel nem valoszinu hogy kerult ondo a huvelyebe attol az egy bedugastol,nem valoszinu hogy 1nappal a mensi elott peterese van ,es meg menstrualt is..
2016. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!