Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlótól még több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlótól még több pattanásom lett, ez normális?

Figyelt kérdés

1 hete szedem csak - Symica, elég gyenge hormontartalmú. Nekem eleve hormonzavarom van, azért kaptam ezt, hogy rendezze. Azonban eddig csak a triplájára nőtt a pattanásaim száma. Mellékhatásai között le van írva, de az nincs ott, hogy ez csak az elején gyakori, aztán ha megszokja a szervezetem, akkor kitisztul a bőröm, vagy ez már ilyen lesz...?

Tapasztalatok?

Egyébként azt ígérte a nődokim, hogy ettől kitisztul a bőröm majd... Hm...

21/L



2016. jan. 16. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Menj vissza és mutasd meg neki.


Normális. De lehet, hogy egy másik gyógyszer segíthet.

2016. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, még várok. Legalább egy levél tablettát beszedek, mielőtt visszamegyek, hátha ez csak az elején van, aztán megszokja a szervezetem. Csak szerettem volna valami megnyugtatót olvasni, hogy "Igen, nyugi az első hét mindenkinek ilyen, de mire az első levél elfogy, szép leszel." :D :/
2016. jan. 16. 17:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze. Annak nagyobb az esélye, hogy el fog múlni. Csak ha már nagyon ideges vagy akkor Menj vissza. De igen, ezek átmenetileg azoktak jelentkezni. :)
2016. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hormonproblémára ez csak ideiglenes megoldás. de amúgy meg minden hormonbeli változásnál nekem is elő szoktak jönni a pattanások. pl amikor abbahagytam a fog. gátlót, akkor rémes volt, és csak akkorra múlt el, hogy terhes lettem (ami szintén hormonbeli változás ugye)
2016. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Végülis a doki azt mondta, hogy mire visszamegyek felíratni a következő adagot (tehát 3 hónap elteltével), addigra tiszta lesz a bőröm. Lehet,hogy nem kéne ilyen türelmetlennek lennem. :)

Csak olyan furcsa, hogy nem hogy nem javult eddig, de egyenesen romlott. :) Na, majd meglátjuk, mi lesz idővel.

2016. jan. 16. 17:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menj vissza, mond el neki.
2016. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akit esetleg érdekel: Azóta már 4 hónapja szedem és kb 80%-ban elmulasztotta a pattikat, tényleg. :)
2016. ápr. 23. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!