Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Háziorvos ír hat fel fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háziorvos ír hat fel fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
Nem akarok harom havonta nőgyógyászhoz menni csak azért h adjon egy receptet. Ha elmegyek a háziorvoshoz ő is felirhatja a gyógyszert.
2016. jan. 17. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.Csak szakorvos.
2016. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha jól tudom, a szakorvos engedélyével, írhat fel. de valami időkorlát biztos van
2016. jan. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mindig vele írattam, semmilyen papírt nem kért.
2016. jan. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18ev felett irhat azt mondta anno.
2016. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elozo vok:de elso adagot celszeru a szakorvossal feliratni ,o tudja milyen jo Neked. Utanna mar irhat a haziorvos is ha tudod mit kersz.
2016. jan. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor írhat fel ha először nőgyógyász már felírta. szóval először nőgyógyász és utána mehetsz a háziorvoshoz receptért. és ha tabit akarsz váltani azt is csak nődoki írhatja fel az újat.
2016. jan. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász írja fel a tablettát. Erről kapnod kell egy papírt (én pl. rákszűréssel együtt írattam fel és azt vittem el a háziorvosnak - ezt egyébként is érdemes elvinni neki) és az alapján felírhatja a háziorvos is, ha jól tudom 1 évig. Utána újabb nőgyógyászati vizsgálat után (ami ugye évente kellene legalább) újra felírhatja a háziorvos egy újabb évig. De ahogy előttem is írták, ha gyógyszerváltás szükséges, akkor nőgyógyász írhat fel másikat.
2016. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!