Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rossz tapasztalat fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz tapasztalat fogamzásgátló tablettával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Volt valamilyen rossz tapasztalatotok? Pl vágy csökkenés, vérzés, hízás, szőrösödés, bármi? Esetleg teherbeesés vagy trombózis?

Főként személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi és nem rémtörténetekre.


2016. jan. 17. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az első hónapokban folyamatosan barnáztam, de ez teljesen normális, a betegtájékoztatóban is benne van, hogy rendszeres szedéstől elmúlik, így is lett. Azóta nincs semmi gondom, 3 éve szedem, most fogom majd a levél végén abbahagyni néhány hónapra. Az étvágyam (a rendes étkezési, nem a szexuális) megnőtt tőle, úgyhogy eléggé oda kell figyelnem, egy kicsit híztam az elején, de nem sokat és azóta le is ment.

Húgomnak sem volt semmi problémája, neki még jó is volt, hogy nőtt a melle, mert elég kicsi neki alapjáraton.

Két rossz tapasztalatról hallottam szűk ismerősi körben, szóval remélem nem gond, ha megosztom, annak ellenére, hogy nem személyes tapasztalat. Egy barátnőm lába visszeres lett a tablettától. Egy másik barátnőm pedig nem is fogamzásgátlás céljából kezdte el szedni, hanem a ciklusa rendszeresítése miatt, és nagyon durva hüvelyszárazságot okozott neki a tabletta (sajnos nem tudom, mit szedett), úgyhogy ő most hónapok óta azzal küzd az orvossal, hogy visszajöjjön az egészséges állapot és képes legyen szexuális életet élni.

2016. jan. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor abbahagytam tunt fel ,hogy mennyire megnott a libidom.;) Amugy rossz tapasztalat csak 9-10ev hasznalat utan jott elo:mellfajdalom (egyszer meg egy csomo is volt a mellemben nem mondom hogy epp a gyogyszertol.. de 2nap alatt eltunt..),kozti verzesek,puffadas,mehfeszules. (Ugyanez volt most a norcoluttol is,ez is hormontartalmu ciklusbeallito gyogyi).De 9evig semmi bajom nem volt.Terhes sem lettem.
2016. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor elkezdtem szedni (Belara) először nagyon jó volt, semmi köztivérzés, a melleim nőttek picit (ami elég jól jött), a bőröm tisztább lett. Aztán úgy fél év szedés után észrevettem, hogy elkezdtem hízni a hasamra, feljött 1-2 kiló, ami sajnos eléggé látszott, mivel kistermetű és vékony vagyok alapjáraton. A pattanások visszajöttek, hüvelyszárazság györöt, de nem ezek voltak a problémák, hanem hogy a libidóm kb a béka feneke alatt volt...először nem is foglalkoztam ezzel, mert elég stresszes időszakom volt, gondoltam biztos ezért van, de sajnos utána sem múltak el a problémák. Egy évig szedtem, azóta nagyjából elmúltak a testi problémák, de a libidómmal még mindig vannak gondok.
2016. jan. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én nuvaringet használtam, összességében jó volt, de a nemi vágyam megölte kb. akkor vettem észre miután abbahagytam, rájöttem hogy így mennyivel többet kívánom a szexet.
2016. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!