Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges, hogy annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy annyira kevés a menstruáció a tablettától, hogy csak csepegsz?

Figyelt kérdés
Most kedden vettem be az utolsó tablettát a levélből. Elötte egy hétig pecsételő vérzésem volt, amit említettem is aznap a dokinak (tabit íratni voltam), és ő köztes vérzésnek titulálta. De azóta se jött meg a rendes menstruációm, pedig már vasárnap van. Előző hónapban bő vérzésem volt, ezért aggaszt, hogy nem jön meg. Rendesen szedtem a tablettát, de azért vasárnap reggel csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Két hete voltam utoljára voltam párommal. Másoknak is szokott tabletta mellett ennyit késni? Vagy nem is köztes vérzésem volt, hanem az volt maga a menszesz???

2016. jan. 17. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mehetsz babacuccokért:D
2016. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi. Nem vagy terhes.
2016. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. kommentelő: ne fárassz, majd egyszer ha neked lesz bajod, megtudod milyen az, de remélem hasonló magasszínvonalú válaszokat kapsz.


Amúgy nem az volt a kérdés terhes vagyok-e, tudom hogy nem vagyok, hanem normális-e, hogy kimarad néha tabinál?

2016. jan. 17. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyilván szoknia kell a szervezetednek a hormont, mondjuk kérdéses hogy ez az első levél volt e amit szedtél.

Ne aggódj, gondod nem lesz. Nem vagy stresszes túlzottan?

2016. jan. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!