Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Be vettem az ESCAPELLE tablett...

Kicsikacsa12345 kérdése:

Be vettem az ESCAPELLE tablettát az első menstruáció pont időbe jött meg! Csak Erős a vérzés vér piros és erős mindig erős szokott lenni de nem ennyire. Ez lehet a Tablettátol?

Figyelt kérdés
Ez lehet a tabletáttol?
2015. dec. 14. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze lehet. Az a tabletta egy szep adag hormont tartalmaz szoval az erpsebb verzesen kivul meg hanyingert szedulest stb... mrllekhatasait is rrezheted. Tapasztalatbol mondon, nekem is be kellett vennem egyszer es nekem is erosebb volt a menszeszem elso alkalommal. Ne aggodj!:) DE! Ha rendellenesen erosnek erzed vagy szokatlan szinunek irany a doki biztos ami biztos!
2015. dec. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!