Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abbahagyása után hogy jön meg az első menstuáció?

Figyelt kérdés

Április ota szedtem fogamzásgátlót, de az utolsó 2-3 hónapban köztes vérzés jelentkezett a 10-11-ik tabi után, ami olyan volt mint a rendes menstuácio, viszont a 7 napos szünetben alig volt, sőt volt h semmi. Január 1-én vettem be az utolsó tabit (ugye ezután jött a 7 napos szünet) 9-én kellett volna igy elkezdenem szedni a következő levéllel, de ujat kellett iratnom igy most 1 hónap szünetet tartok. 12-én volt egy aktusom óvszerrel. Viszont még mindig nem jött meg. Legutóbb a 7 napos szünetben nem volt semmi, karácsonykor voltam utoljára "beteg".

Lehetséges h terhes lettem attol az egy alkalomtol (óvszerrel védekeztünk) vagy mi lehet az oka h még nem jött meg??


2016. jan. 25. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én páromnak megjön közben is, amikor a hét napos szünetet tartja.
2016. jan. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha óvszerrel védekeztettek kicsi az esély a terhességre. De tesztelj egyet. Inkább nekem úgy tűnik kicsit összekuszálódott a ciklusod. Én megnézetném magam egy nődokival. Jobban ért hozzá mint mi itt:) És ő megtud vizsgálni uh, vérvétel stb.
2016. jan. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Voltam nála a mult héten, irt fel uj gyogyszert és ennyi. Az a baj nem tudom honnan számoljam most, az utolso vérzésemtől vagy a tabimentes időszktol, mert az utobbi szerint még nincs itt az ideje.
2016. jan. 25. 09:38
 4/7 anonim válasza:
ha tönkretetted az egészséged vele akkor sehogy
2016. jan. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha gumival védekeztetek, nem lehetsz terhes, itt az baj, hogy a tabletta abbahagyása menstruációs zavarokat okozott, ami gyakran előfordul az abbahagyás után. Ilyenkor mindenkinek máskor áll be rendszeresre, ez akár fél év is lehet. Ráparázol. Konzultálj a nőgyógyászoddal.
2016. jan. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is nem régen hagytam abba a tablettát, de nekem fel is hívta rá az orvosom a figyelmemet, hogy eltelhet akár 6-8 hét is, mire az utolsó megvonásos vérzés után megjön a rendes menstruáció. Szerintem nincs miért aggódnod, ha az óvszert időben húztátok fel, tehát nem történt nélküle behatolás. Nekem még annyit mondott a dokim, hogyha 8 hét után sem jelentkezik rendes menstruáció, akkor vissza kell mennek hozzá. Szóval ne parázz, szerintem minden rendben van!
2016. jan. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mennem.*
2016. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!