Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan működik a szabad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik a szabad orvosválasztási rendszer? Nincsen pesti lakcímem.

Figyelt kérdés

Budapesten élek, de nincsen Budapesti lakcímem. Szeretnék végre elmenni nőgyógyászhoz, tekintve, hogy rendszeresen élek szexuális életet. Meg persze szeretnék fogamzásgátlót is felíratni.

Hogyan működik ez, nem szeretnék magán klinikára menni (borzasztóan drága), egy egyszerű lecsekkolás kellene, nincsen semmilyen panaszom.

Azt tudom, hogy ha túlterhelt egy nőgyógyászat, elhajtanak, gondolom ezt telefonos egyeztetéssel el lehet kerülni. Csak a lakcím dolog miatt aggódok.



2016. jan. 28. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg szükséged van lakcímkártyára hacsak nincs akkut azonnal kezelendő problémád... én ugyan rendes orvoshoz akartam menni egy beutaló miatt, de közölték, hogy ideiglenes lakcímkártya nélkül nem tudnak adni.
2016. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kovpet ***** válasza:

"Budapesten élek, de nincsen Budapesti lakcímem."


Miért nincs?

Legyen, nincs költsége de van haszna :)

2016. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért nincsen, mert albérletben lakom, ahol jó szokás szerint a bérbe adó nem szeretné, ha be lennénk jelentve. :/
2016. febr. 1. 17:15
 4/5 kovpet ***** válasza:

Ez nem fakultatív, kötelező bejelentened a tartózkodási helyed és ő nem akadályozhatja meg ezt.

De oka sem lenne erre, mert attól neked nem lesz több jogod ott lakni, neki meg nem lesz kevesebb veled szemben.

2016. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kovpet ***** válasza:
Amúgy meg bejelentkezel a szerződéssel és kész, nincs rá szükség ehhez.
2016. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!