Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyengébb fogamzásgátló gyógysz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyengébb fogamzásgátló gyógyszernél óvatosabbnak kell lennünk?

Figyelt kérdés

Kevesebb hormontartalmú gyógyszert (Laurina) kaptam, mint amit előtte szedtem.

Tavaly hagytam a régit abba. Most kezdtem el szedni az új, kíméletesebb fog.gátlót.


Hatását ugyanúgy fejti ki, vagy azért még kezdetben védekezzünk még valahogyan?!


2010. márc. 29. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden fogamzásgátló egyformán hatásos, emiatt nem kell máshogy védekezni - de ezt az orvosodtól is megkérdezhetted volna, mert ö tud a legjobban ilyen kérdésre válaszolni, mert ö ismer és kezel téged.
2010. márc. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
-.- Olvasni szoktál, vagy csak írni? Olvasd már el azt a betegtájékoztatót. Vagy ha ez téged ennyire izgat, miért nem egyből orvostól kérdezted meg?
2010. márc. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
36 éves vagyok, bocsánat. Nem vagyok járatos a kérdésben. Az orvosom vidéken van. A papírt olvastam köszönöm. A kérdésem továbbra is áll!
2010. márc. 29. 11:41
 4/8 anonim ***** válasza:
nincs olyan, h gyenge, meg erős. mindegyik ugyanugy hat.
2010. márc. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utóbbi választ!


Végülis felhívtam egy orvost, mert hát itt úgy tűnt, nagy hülyeséget kérdeztem...


Hátha érdekel még valakit, a "helyes" válasz:

Nem kell mellette egyéb védekezés.

2010. márc. 29. 15:01
 6/8 anonim ***** válasza:
De valamikor kellett orvosnál lenned! Akkor miért nem kérdezted? Vagy amúgy szerinted valaki lehet csak egy kicsit terhes? Mert amúgy Te terhes vagy (nekem legalábbis)!
2010. márc. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom,hogy ha valaki egyből vált egy kisebb hormontartalmúra,akkor lehet baj,mert a szervezete a több hormont szokta meg és a kevesebb hormon peteérést indukálhat. De ha eltelt közöttük több hónap,akkor gondolom már pihent a szervezeted,visszaállt a normális kerékvágásba és ha most kezded el szedni az alacsonyabb hormontartalmút,akkor az megfelelően véd. Hány hónapig nem szedtél tabit?
2010. márc. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A gyógyszert több hónapja írták fel, kiváltottam és vártam, hogy mikor kezdhetem el szedni. 4 db 3-4 cm-es cisztám volt, előtte meg kellett hozatni a vérzést. Ez a gyógyszer 10 napos kúrát igényelt, majd erre 3 napra áttöréses vérzés jelentkezett. Az orvos vidéken volt. Kontroll időpontot kértem uh-ra, hogy a ciszták eltűntek-e. A vérzés napjával el kellett kezdeni szednem a fog.gátló gyógyszert.

Nem hinném, hogy hülyeséget kérdeztem, ugyanis volt egy olyan hölgy, aki pontosan erre hivatkozott, hogy nem kívánt terhessége lett, mivel új gyógyszert kapott.

Ennyi a történet. Ha valakit nagyon idegesítenék.

2010. márc. 31. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!