Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek előbb-utóbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek előbb-utóbb minden kapcsolatban felmerül a kérdés, hogy szedjen a lány fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

2016. febr. 3. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván értelmes emberek megbeszélik, hogy nem akarnak azonnal gyermeket, ezért védekezni fognak. Ennek egyik módja pedig a tabletta. Tehát a kérdésre a válasz igen.
2016. febr. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de lehet úgy döntenek, hogy marad a gumi például.
2016. febr. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Szerintem a fogamzásgátlás egy alap téma, és mindkét fél igyekszik az optimumot megtalálni ebben a kérdésben.
2016. febr. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Nálunk nem merült fel. Az első pár óvszeres alkalmat leszámítva megszakítással védekezünk (8 éve). Egy gyerekünk is van már, aki tervezett volt, és nem becsúszott. A párommal egyetértünk abban, hogy nem egészséges fogamzásgátlót szedni. Úgyhogy, ha nem vált volna be a megszakítás, akkor maradt volna az óvszer, vagy más megoldást kerestünk volna.
2016. febr. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Egy férfi nem szedet fogamzásgátlót a barátnőjével, hogy aztán hormonzavaros legyen tőle. Ott a gumi, vagy a megszakításos védekezés.

A hüly*egyerekek szedetnek tablettákat a párjukkal és csak akkor ha a lány csak szexre kell nekik.

Aki szereti a barátnőjét, nem töm bele semmilyen tablettát, és élvezi a szexet megszakítással vagy gumival is. A többi csak duma.

20F

2016. febr. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Úgy mondanám, hogy minden kapcsolat elején úgy normális, ha szóba kerül a fogamzásgátlás, és megbeszélik, mi felel meg mindkettejüknek a legjobban.


Sok esetben felmerül, hogy a lány szedje, meg írassa fel, és fizesse ki, elvégre ő fog teherbe esni, ha nem, a pasinak meg kényelmetlen a gumi, de ez nem kapcsolat, és itt véget is szokott érni.


Ezen kívül is vannak még védekezési módszerek, élethelyzettől, egészségi állapottól, anyagi helyzettől függő, ki mikor mit választ.


És igenis tessék tudomásul venni, hogy a fogamzásgátló nem cukorka, rengeteg a mellékhatása (kedvencem és a leggyakoribb, hogy megszüntetni a nemi vágyat), és nem mindenki szedheti.

2016. febr. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Az én kapcsolatomban nem merült fel,mert a büdös életbe nem mérgezném magam ilyen tablettákkal.18 évesen szedtem,mert az orvos felírta,ugyanis az akkori barátom arra is lusta volt,hogy időben kihúzza a farkát,de még gumit se volt hajlandó használni.Nem is sokáig voltam vele,1 évig.Utána felhagytam a gyógyszer szedéssel.Sokat olvastam róla,hogy mennyire káros.Unokatesómnak a fél máját el kellett távolítani,az orvos szerint a fogamzásgátló miatt.Nincs 100% os védelem a teherbe esés ellen! A gumi a legjobb,vagy ha rendes a pasi,akkor időben kihúzza vagy máshová élvez el.Aki szexel az számoljon azzal a ténnyel,hogy lehet,hogy lesz gyereke.A tablettán kívül a többi fogamzásgátlót nem ismerem,tehát nem tudom milyenek.A gumi viszont 99% os védelmet nyújt,ha úgy használják,ahogy kell és nincs mellékhatása.Kivéve ha valaki allergiás rá,de az megint más.
2016. febr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én eddig minden stabil kapcsolatomban írattam fogamzásgátlót. Egyáltalán nem bántam meg, mert életemben többször is volt gumiszakadás, egyszer vettem csak be esemény utánit, de az egyszeri, nagy hormondózis teljesen hazavágta a ciklusom. A kis hormontartalmú fogamzásgátlónak én csak előnyeit tapasztaltam.

A mostani kapcsolatom elején gumiztunk, de egyáltalán nem tudtam elélvezni, pedig egyébként többszörös orgazmusom szokott lenni.

Szóval én maximálisan hormonális fogamzásgátló-párti vagyok (tabletta, hüvelygyűrű), és nagyon be is vált.

A teherbeeséssel sem volt soha gondom: van már egy gyermekem és most újra babát várok.

2016. febr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!