Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex hormon mentes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex hormon mentes fogamzásgátló tapasztalatok? Megbízható?

Figyelt kérdés

17/Lány

A kérdésem pontosítása: arra lennék kiváncsi hogy a hüvelykúp alkalmazása mellett becsúszhat e a baba. Olvastam hogy nem 100%os védelmet nyújt. Két éve vagyok együtt a párommal, eddig megszakításos védekezés volt, sem gumi, sem bogyó. De mindig aggódtunk hogy nem lesz e baj.. Arra is kiváncsi lennék hogy ha felteszem a kapszulát ugye 3-4 órát hat. Ezen a 4 órán belül ha nem megy el bennem a párom akkor lehet e 3 órán belül fent úgy hogy többször is szeretkezünk? Mennyivel lenne biztosabb a védekezés ezzel? És mennyibe kerül a lágy hüvelykapszula?



2016. febr. 7. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem 100%os,de semmi nem az! Az a 100%os,ha nem szexelsz! En 3evig hasznaltam.volt,h elment bennem volt,h kivette elotte.sose lettem terhes.viszont itt rengeteget olvastam,h sok pharmatex baba szuletett mar,szoval ha azzal csinaljatok, jobb,ha nem megy el benned...
2016. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sógornőméknél a harmadik baba így született :)

Én évekig használtam de semmi gond nem volt .

Alkati dolog ez is..

2016. febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Be kell tartani az utasítást, és akkor nem lesz gond.


Mindenesetre ezerszer jobb, mint a megszakításos módszer.


Ha a termékeny napokon nem megy el benned, és használjátok a kúpot mindig, az már egészen biztonságosnak mondható.


3 órán át hat, mindegy hányszor megy el benned.

2016. febr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!