Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta abbahag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta abbahagyása után mennyi időbe telik, mire helyre áll a hormonháztartás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 4 és fél évig szedtem fogamzásgátló tablettát, múlt hónaptól kezdve nem szedem. Az lenne a kérdésem, hogy milyen tapasztalatok vannak az abbahagyást követő hónapokban. Gondolok itt arra, hogy rendesen megjött-e a menses vagy ha nem mennyi idő a normális amíg kimarad? Én amíg szedtem, akkor mindig szombaton jött meg, viszont csütörtök óta barnás folyásom van, kicsit görcsöl a hasam, de semmi jelét nem látom, hogy megjönne.

Ha nem jönne meg, mennyi idő múlva keressem fel a nődokit?

Köszönöm szépen a válaszokat!



2015. szept. 19. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egyszer abbahagytam, mikor már másfél évig szedtem a yasminellet. Sajnos 3 hónap után se jött meg.

Pasimmal megszakítással csináltuk, annyira bepánikoltam, hogy bajt csináltunk, hogy másnap mentünk és vettünk eseményutánit. Onnantól kezdve újra normalizálódott és folytattam a tabletta szedését.

Szóval, hogy nekem mikor jött volna meg, anélkül, hogy beszedtem volna a 72 órást, azt így már nem tudom. :(


Van, akinek azonnal visszaáll, ilyen pl. anyukámnak is visszaállt, nekem meg már nem.


Szerintem várj türelemmel! Mást úgysem tudsz tenni.

2015. szept. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 év szedés után nekem az első hónapban megjött időre, aztán 8 hónapig se kép, se hang, aztán meg másfél hónap folyamatos pecsételő vérzés. (mindez nyárra esett, rohadt jó volt...) Barátnőmnek azonnal helyreállt, szóval emberfüggő, készülj fel mindenre. De egyébként hivatalosan ha 6 hónap után sincs vérzés vissza kell menni a nőgyógyászhoz, hogy ez van. (én telefonon konzultáltam vele, mivel a gyógyszer előtt is szar volt, azt mondta várjak még pár hónapot hátha)
2015. szept. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat, akkor várok türelemmel. :)
2015. szept. 19. 16:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni,van akinek egyből helyreáll,van akinek nem...
2015. szept. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!