Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak! Egyből észrevenni ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egyből észrevenni ha elszakad az óvszer szeretkezés közben?

Figyelt kérdés

Sokan írják, hogy elszakadt az óvszer, de csak akkor vették észre mikor véget ért az aktus! Ez valóban így lenne? Nekem nőként furcsa, hogy ezt nem veszik észre hosszú percekig. Nem akarom kétségbe vonni persze őket, kíváncsi vagyok inkább. És mi ez a sok kiszakadt óvszer kérdés? Én is azzal védekezem, de egyre jobban félek ettől a sok rémtörténettől!

23/L



2016. febr. 10. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már régóta használom, de még soha nem szakadt el. Lehet csak én vagyok ilyen szerencsés?
2016. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk volt olyan, hogy elszakadt, és egyikőnk sem vette észre, csak mikor kihúzta. De nem sok esély van rá, de tudni kell, hogy 100%-ig semmi sem véd. Mondom ezt nőként 30L
2016. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Max utolsó pózban, ha az pár másodperces akkor előfordulhat. Pózváltásnál látszik ha kiszakadt. illetve tapasztalt pasi érzi ha felcsúszott, tapasztalatlannal meg ne szexelj. :)


23L

2016. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kétszer elszakadt és mindkétszer éreztük. Simán lehet érezni, legalábbis én érzem. Egyébként nem kell feltétlen félni, csak a saját hülyeségedből szakadhat el. Mikor mondjuk nyáron meleg van a gumi kiszáradhat ha hevesen csináljátok, de a síkosító megoldás. Meg egyszer lejárt szavatosságú óvszerrel csináltuk mondván, peeersze 5 hónapja lejárt, de ez nem olyan, mint a tej, hogy megiszod és befosol. Hát fél óra múlva kiderült, hogy ez annál sokkal rosszabb...
2016. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is volt már hogy elszakadt és egyértelműen éreztem. Nem tudtam volna észrevenni. Meg rögtön egy picivel más érzés is lesz(mondjuk erről nem esne le, de ahogy szakad azt érzem)
2016. febr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem végén beragasztott bicigligumi belső soha nem szakadna el!
2016. márc. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!