Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vegyem be a kimaradt szemet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyem be a kimaradt szemet?

Figyelt kérdés
Tegnap teljesen kimebt a fejemből bevenni (dienille fogamzásgátló) utolsó hét hétfőn fogyna el az utolsó szem. Ma este bevettem automatikusan de utána vettem észre h a péntek kimaradt. Olvastam a két variációt h mit tegyek. Ugye ha folytatom akkor nem kell szünetelteni de nem akarom h a mestruációm még egy hónap múlva jöjjön meg. Mit tegyek? A második opciót még választhatom h a maradékot nem szedem be és az újat akkor kezdem amikor kell?

2016. febr. 20. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak folytasd a szedést. Kimaradt, hát kimaradt. Nem nagy probléma.
2016. febr. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!