Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta szedése hipertireózis esetén?

Figyelt kérdés
Elmentem nőgyógyászhoz tablettát feliratni, mondtam neki, hogy pajzsmirigy túlműködésem van és szedek rá gyógyszert de így is kiírta a fogamzásgátlót. Most olvastam a neten, hogy akinek pajzsmirigy túlműködése van annál a fogamzásgátló tabletta veszít a hatásából. Most akkor mi van?

2016. febr. 21. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj vissza a dokihoz, de anyukám 18 éve konkrétan nem is szedhette egyszerre a két gyógyszert...Így lettem én.:D Viszont azóta annyit fejlődött az orvostudomány, nem tudom pontosan mi van. Vannak dokik akik gátlástalanul felírnak minden körültekintés nélkül, szóval menj vissza és erőszakolj ki, egy értelmes orvosi választ vagy válts dokit.
2016. febr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet érdemes lenne elmenni egy másik nőgyógyászhoz is és annak is kikérni a véleményét. Főleg ha te nem vagy biztos benne, hogy jó ez így.
2016. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már voltam kettőnél, mindkettő azt mondta, hogy szedhetem mindkettőt egyszerre, de most amit olvastam valahogy elbizonytalanított.
2016. febr. 21. 17:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Endokrinológust kérdezd meg, a pajzsmirigyről ők többet tudnak és a hormonokról is! Ilyennel nyugodtan fel is hívhatod a dokid.
2016. febr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Felhívtam az endokrinológusomat és ő is azt mondta, hogy nyugodtan lehet szedni a kettőt egyszerre mert nem befolyásolja az egyik a másikat. Nem értem akkor miért írják a neten, hogy a kettő üti egymást. Csak stresszelni az embert...
2016. febr. 22. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!