Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A pasim a szex kezdetén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim a szex kezdetén beteszi gumi nélkül egy kicsit. Mennyi eséllyel leshet így terhes?

Figyelt kérdés

nem élvez belém csak az eleéjn egy kicsit belém jön és úgy csináljuk (úgy nagyon élvezi és én is). Utána húz gumit és úgy folytatjuk.

Előváladék lehetséges.


Köszi


2016. febr. 22. 10:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
De most komolyan, mit számít, hogy hány százalék? Ha valaki azt mondja, hogy 1 %, még akkor is teherbe lehet esni. Szerintem ez pont nem olyan dolog, amin kockáztatni kéne, csak hogy "jó érzés legyen".
2016. febr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Az elég, hogy egyik ismerősömnek így született gyereke?

Csak betette a pasi az elején majd a csaj ráparancsolt, hogy húzzon gumit.

De ez elég volt.

2016. febr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Bakker. És ha nincs peteérés akkor?
2016. febr. 22. 11:01
 4/20 anonim ***** válasza:
De miért játszotok a tűzzel?
2016. febr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
Érdekes az ilyen esetekben mindenkinek csak ismerőse van, aki így esett teherbe, ő sose :D
2016. febr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 ~OnLány~ ***** válasza:
14%

Ha nincs akkor kevés rá az eséj.

És nem élvezett el,csak betette gumi nélkül,úristen,mit kell nagy ügyet csinálni.


Ja,és így nem lehet senki sem terhes!!

Tapasztalat. Ha nem élvez el és csak kicsit csináljátok úgy,nem lesz semmi bajod.


De minek szexeltek egyébként,ha nem tudtok ilyesmiről semmit? Azért ez sem játék.

Ilyen tudatlanul bele sem kéne kezdenetek,bocs,de igaz.

2016. febr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem baromi kicsi az esély így a teherbeesésre, de ugye jött már össze ennél cifrább helyzetekben is nem kívánt terhesség. Úgyhogy a te döntésed, hogy mennyit akarsz kockáztatni.


Én sosem féltem a gyerekvállalástól, de nekünk sima megszakítás mellett sem sikerült be véletlenül, csak amikor akartuk. Másnak meg extra védekezés mellett is becsúszik a baba. Aki szexel, annak mindig megvan az esélye arra, hogy összehoz egy gyereket, bárhogyan is védekezik.

2016. febr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Kár az esélyeken rágódni. Nem vagyunk egyformák. Van aki egyből teherbe esik egy kis előváladéktól és van aki tulajdonképpen soha. Én pl 3évig ugy szexeltem a pasimmal h sosem húzott gumit csak kivette mielőtt elment és sosem volt baj. De azóta benőtt a fejünk és védekezünk
2016. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
Kb mintha csak egy centire "teszik beléd" a kést. Istenem Ennyi fogyatékost.
2016. febr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Minél fiatalabb a "pasid" annál nagyobb az esélye annak hogy beléd cseppen. Aztán majd pisloghatsz a szülőszobában:D
2016. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!