Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egyszerűen nem értem. Tom, h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem értem. Tom, h sok ilyen kérdés volt már, de a tiniknek ennyire nehéz védekezniük?

Figyelt kérdés
jönnek itt a megszakitással 15 - 16 évesen, aztan meg sirnak, h lehetnek-e terhesek??
2010. márc. 31. 23:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem csak a tinik nem tudnak semmit a védekezésről.Sírt itt már huszonéves is. :(
2010. márc. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
na ez az.. nem értem.. :S
2010. márc. 31. 23:48
 3/21 anonim ***** válasza:
hát ez van manapság, a tiniknek védekezni nehéz, a nem-tiniknek meg helyesen írni ékezetekkel.
2010. ápr. 1. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
29%
és téged az mit izgat az hogy nem tudnak védekezni talán te leszel mindnek a gyámja? ugyis kevés magyar van sok roma had szaporodgyanak
2010. ápr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az iskolában nem ejtenek szót a felvilágosítás mellett a védekezésről, ezért olyan felelőtlenek sokan. Nekünk általánosban csak azt mondták el, hogyan leszünk "nagylányok" meg "nagyfiúk", de sztem 8. osztályban már simán belefért volna, ha beszélnek a védekezésről. Végül ez csak középiskola 2. osztályában történt meg, tehát olyan 16 év körül...amikor valaki már túl volt azt első abortuszán :(
2010. ápr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mert a tiniknek nem mindig írnak fel fogamzásgátlót, a koton elszakadhat, ráadásul a szülőkkel nem tudnak megfelelően beszélni erről...
2010. ápr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
ok, h nem irnak fel fogamzságátlót. de inkább az óvszer, mint a kockázatos aktus, nem?
2010. ápr. 1. 14:49
 8/21 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy sok ilyen kérdés van, de a legtöbbjét te tetted fel. Neked megszakításmániád van, az időjárásos kérdést is te tetted fel és ezen kérdések nagy százalékát is. Miért jó ez? Attól, hogy ide kiírod még nem fog változni. Én sem fogok tablettát szedni a kedvedért, senki sem fog úgy ugrálni,ahogyan te fütyülsz. Ha valaki nem tudja mit jelent a védekezés, akkor nem tőled fogja megtudni, mert ide már csak akkor jönnek, ha a baj megtörtént, a te célod pedig a prevenció, de ez lehetetlen, így a kérdésednek nincs értelme.
2010. ápr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Egy kérdés: azt honnét lehet tudni, hogy ki milyen kérdést tesz fel? Nem vágom...
2010. ápr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
kedves 82 % - os- állitsd már le magad. milyen időjárásos kérdések? nyugodj már meg, nem én vok az. nincs megszakitásmániám se, és nem szabom meg, h ki h védekezik, de azt nem értem, h lehet NEM VÉDEKEZNI!!!!!
2010. ápr. 1. 17:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!