Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle vélemények maradhato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle vélemények maradhatok terhes?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye az Escapelle esemény utáni tablettáról? Hétfőn voltam együtt a párommal kiszakadt a gumi és belém ment minden. Soha nem történt velem ilyen,igy életembe először kellett ezt a gyógyszert bevenni. A peteérésem pont csütörtöktől vasárnapig tartott. Nem telt el sok idő mert kb 3-4 óra alatt a baleset után be is vettem a gyógyszert. Semmi változást nem érzek amugy annyi hogy tegnap szédültem kicsit de biztos a gyógyszer miatt. Ti hogy éreztétek magatokat? Minden rendbe volt a gyógyszer után? Kérem normális válaszokat irjatok. Köszi szép napot mindenkinek:);)

2016. márc. 9. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én elég rosszul voltam tőle aznap este, de utána semmi. a Ciklusom kicsit felborult tőle, mert 2x is 22 napra jött meg és más állaga is volt. De szinte mindig hat, főleg hogy ilyen hamar vetted be. Nekem is hatott, bár én kb. placebóból vettem be, mert egy hülye vagyok :D Semmi baj nem volt, csak kicsit lelankadt szex között és ugye az sem tesz jót az óvszernek! Plusz a peteérésnek már vége volt, mert kb 12-24 órán át életképes a pete szóval az jó jel! kb. 2 hét múlva azért tesztelj!
2016. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen persze fogok mindenképp ha késne. Remélem nem lesz gond :) :D
2016. márc. 9. 13:39
 3/5 anonim ***** válasza:
én nem
2016. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam lassan egy éve mint te. Csakhogy, velem ez majdnem este 11-kor történt vagy talán még később, szóval esélytelen volt bárhova is mennem. Így másnap 18:30 körül szedtem be. Nem lettem terhes, nem lettem rosszul... felborította a hormonjaimat, kb 2 hónapig többször kellett szőrtelenítsem a lábam meg elég összevissza jött meg egy pár hónapig, de ezenfelül semmi. Nem teszteltem, feleslegesnek éreztem. Ne aggódj, nem lesz gond! :)
2016. márc. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a megnyugtató választ :) minden jót nektek:);)
2016. márc. 10. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!