Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma talizok a barátommal, akit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma talizok a barátommal, akit már 1 hete nem láttam. Jó lenne szexelni is, már nagyon kivánom, de az a gond, h megvan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
esetleg orális? annak örülne, gondolom. de én is vágyom 1 kis kényeztetésre, csak h megvan. szivesen szexelnék gumi nélkül is, de nem merek, nem akarok kockáztatni.
2010. ápr. 2. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért húzzátok csak fel azt a gumit...
2010. ápr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Petting
2010. ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ez volt egy hete. Rettentően kívántuk egymást, de én tűrtőztettem magam. A szexet szerintem hanyagoljátok. Nem valami gusztusos, ráadásul ilyenkor sokkal nagyobb a fertőzés esélye, mert nyitva van a méhszájad. Kényeztesd, aztán kérd meg, hogy majd pótolja be ő is, ha nem lesz meg! :)
2010. ápr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom nagyon nehéz ilyenkor nemet mondani!Én is voltam már ilyen helyzetben,de Én kényeztettem a párom:)mikor már elmúlt a menstruációm akkor sokszorosan visszakaptam:D

Igaza van az előttem szólónak!Ilyenkor ne szeretkezzetek!Nem csak hogy nem gusztusos,de veszélyes(fertőzés szempontjából).Kibírjátok azt a pár napot;)

19/L

2010. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
gumival nyugodtan csinálhatjátok, csak törölköző, meg zsepi..mi is így szoktuk, de gumi nélkül tényleg ne!
2010. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és lehet h jobban fogod élvezni is:)
2010. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anál szexről hallottál e?
2010. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!