Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » "Ciki" manapsag, ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ciki" manapsag, ha valaki nem akar fogamzasgatlot szedni?

Figyelt kérdés
Evek ota egyutt vagyunk a parommal, es en nen szeretnek gyogyszert szedni. Annyi rosszat hallottam, h kedelyromlast okoz, hizlal, Libido csokkenest okoz, na meg nem szivesen tomnem magam hormonnal. Parom el is fogadta, es gumival vedekezunk, meg sosem Volt belole baj, mig tablettanal nem tudnad meg rogton, ha nem hatott elegge. Viszont multkor beszelgettunk par baratnommel es az egyik kiakadt, h miert nem szedek gyogyszert. Tenyleg ciki lenne h nem akarom magam kitenni ennek?
2016. márc. 14. 06:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se ciki, érthetőek az aggodalmaid, mondjuk van akinél ezek közül semmi se fordul elő, de nem tudhatod hogy nem te lennél e az akinél igen. Ha a barátodnak megfelel így, akkor minden rendben van.
2016. márc. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen mindegy, mit gondol a baratnod. Ha páromnak igy jo, akkor teljesen normális.
2016. márc. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nem vagy ezzel egyedül! Én is pontosan ezt vallom amit te :) 5éve vagyok eggyütt a barátommal és mi is gumival védekezünk meg mostmár megszakítással mert nem lenne baj ha baba lenne :) ha nektek jó így akkor jo :)
2016. márc. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az az Isten, hogy én gyógyszert szedjek, veled értek egyet...
2016. márc. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. 4 évig voltam együtt a barátnőmmel, és egyikünk sem akarta, hogy gyógyszert szedjen. Annyi dolgot szedünk már, hogy fölöslegesnek tartom még azzal is bombázni a szervezetét.
2016. márc. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Gumi nélkül jobbak a lehetőségek.
2016. márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, azt te döntöd el, hogy hajlandó vagy-e szedni ilyen szintetikus szemeteket vagy sem. Mondjuk pont nem a te helyzeted, de ha a pasinak akkora a szája, akkor szedje ő a férfiaknak valót (igen, feltalálták már) és kapjon ő tőle trombózist, migrént meg hányingert. Ennyire egyszerű.
2016. márc. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!