Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlotol hullik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlotol hullik a hajam, viszont baratomnak gumiban nem all fel. Mit tegyek, kb mar depresszios allapotban vagyok?

Figyelt kérdés
Sokszor probalkoztunk gumival es sajnos semmi, viszont nekem meg a tablettat a hajam fele nincs meg, komolyan kopaszodastol tartok. Tervezek egy utat a nogyogyaszhoz, de felek ki fog rohogni. Esetleg mas fajta tabletta segithet? Vagy itt a kapcsolatunk vege ? Ekezetekert elnezest, telefonrol irok. 20/ L
2016. márc. 14. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el szerintem orvoshoz, ha meg nem akarsz, akkor hagyd abba a fogamzásgátló szedését.Mást nem tudok mondani.17/l
2016. márc. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudod az, hogy valakinek gondja van a gumival, az fejben dől el. Vannak sajnos olyan fiúk, férfiak, akik a fejükben elhatározták, hogy gumiban a szex rossz, nem lehet élvezni, és emiatt vannak gondjaik. Pedig ez nem így van. Fiúk, férfiak ezrei használnak gumit szex közben, mégis áll nekik, mint a cövek és el is tudnak élvezni. (Jó, persze, gumi nélkül nyilván jobb, de ha valaki nem akar gyereket és csak ilyen mód van a védekezésre, akkor ez nem téma.)

Viszont a hormonok nagyon is nem agyban dőlnek el, szóval a barátod gondolkodására kéne hatni, nem neked a hormonjaiddal játszani!

Bár mindenképpen azért ajánlott elmenned orvoshoz és csináltatni egy hormonvizsgálatot.

2016. márc. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem megfelelő annak a tablettának a hormontartalma, amit szedsz. Okosan teszed, hogy elmész nőgyógyászhoz, és hidd el, nem fog kinevetni! Szaksegítséggel biztosan tudtok olyan védekezési módot találni, ami mindkettőtöknek megfelel.
2016. márc. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak a gumi és a tabletta létezik mint fogamzásgátló . Van hüvelygyűrű és bőr alá ültethető, szúrható fogamzásgátló is . A helyedben, keresnék egy jó orvost .
2016. márc. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pesszárium és hozzá spermicid vagy esetleg kúpok, hüvelygyűrű. Orvossal kellene megbeszélned ezt mindenképpen. A pasid meg szokja meg szépen a gumit, ne nyavalyogjon. Én meg pl. trombózist kaphatok a tablettától. Szerinted?
2016. márc. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!