Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tennétek a helyemben az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben az esemény utáni tablettával? Mi a véleményetek a helyzetről?

Figyelt kérdés
Férjemmel van már egy gyermekünk, de szeretnénk még egyet a közeljövőben, de bizonyos okok miatt csak kb. 1-2 év múlva. Óvszerrel védekezünk, mert én egészségügyi okok miatt nem szedhetek fog.gátlót. Ma együtt voltunk, de ő nem húzta fel az óvszert, azaz még előtte elment bennem, majd azt mondta, hogy vegyek be esemény utáni tablettát. Én ennek nagyon ellene vagyok, már kb. 8 hónapja is volt egy ugyanilyen eset, legszívesebben be se venném... Mit tennétek a helyemben? :( Nagyon bánt, hogy ilyen helyzet elé állít...
2016. márc. 15. 17:51
1 2
 1/11 anonim válasza:

Ha tényleg nem szeretnétek gyereket akkor vedd be

Jó lenne a férjeddel elbeszélgetni erről,hogy akkor most akar gyereket vagy sem meg mond el neki, hogy számodra ez kellemetlen ne hozzon ilyen helyzetbe

2016. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig felháborít az ilyen típusú férfihozzáállás. Te veszélyeztesd az egészségedet, mert őurasága éppen gumi nélkül óhajt elélvezni. Bevenném ettől függetlenül a tablettát és erősen elgondolkodnék azon, hogy szüljek-e még egy gyereket egy ilyen férfinek.
2016. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A férjed egy bunkó, kezdhetnél a hozzáállásával valamit. Ha nem akarsz gyereket, természetesen vedd be a gyógyszert.
2016. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én már nagyon szeretnék, de belátom, hogy még várnunk kellene egy keveset, bár szerintem nem lenne akkora tragédia ha már hamarabb érkezne. Már mondtam neki, hogy nekem ez rosszul esik, hogy így áll hozzá a dologhoz, amikor tudja, hogy mennyire ellene vagyok a gyógyszernek. Bevallom, gondoltam rá, hogy nem veszem be, de lehet ez nem jó megoldás...
2016. márc. 15. 18:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Már mire nem jó megoldás?
2016. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem vennék be ilyen esetben esemény utánit és ezt közölném is vele. Főleg, ha te amúgy szeretnéd már a következő gyereket. Ő volt a hülye, vállalja a következményeit. Már csak azért is, mert nem ez volt az első ilyen eset a részéről. És hányszor fogja még ellustulni a gumihúzást a te károdra?!
2016. márc. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A ferjed egy felelotlen barom, aki veszelyezteti a sajat gyermeke anyjanak az egeszseget, egy orgazmusert. Felfogtad te ezt egyaltalan? Orvosi okbol nem szedhetsz tablettat, de urasagat nem zavarja hogy par havonta bevetet veled egy tablettat amit valoszinuleg be sem szabadna szedned az egeszseged miatt! Hogy vagy kepes gyerekvallalason gondolkodni valakivel aki ennyire nem torodik veled??? Ott hagynam a p*csiba az ilyen alakot.
2016. márc. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ő nem fogja fel ennek a súlyát, és nem érti miért csinálok ekkora problémát belőle. Nyilván az én hibám is, hogy nem kerestem másik, "kényelmesebb" fogamzásgátló módszert, de azt gondolom, hogy akkor sem ez a megoldás.

Azt, hogy nem jó megoldás arra értettem, hogy ha nem veszek be tablettát és terhes leszek mielőtt terveztük, lehet, hogy ezzel az ellenkezőjét váltom ki belőle. Szívem szerint viszont megtenném.

2016. márc. 15. 22:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem fogja fel annak a súlyát, hogyha valaki egészségügyi okokból nem szedhet tablettát, akkor az többnyire trombózis veszély miatt van vagy egyéb rendkívül súlyos betegségekhez vezethet a te esetedben a hormonterhelés. És ő ezt nem fogja fel. És te egy ilyen alakkal továbbra is lefekszel, együtt vagy és gyermeket szeretnél neki szülni. Ehhez csak gratulálni szeretnék. Majd, ha ne adj isten' egy trombózis után a kórházban fekszel, majd mindketten rájöttök, hogy mit kellett volna tenni... Felelőtlen ő is, de te is, ha ezek után (több alkalom után ráadásul!) továbbra is vele maradsz. Mi lesz a következő? Letuszkolja a torkodon a fogamzásgátlót? Vagy megerőszakol, mert neki épp ahhoz volt kedve? Jóisten gyere le.
2016. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Azért ennyire nem durva a helyzet. Fog.gátlót azért nem szedek, mert borzasztóan depis vagyok tőle, és már 3 fajtát próbáltam, ezért maradtunk abban, hogy jobb, ha nem szedem. Az esemény utáni viszont egy egyszeri dolog... Igen, bevettem, mert mindig olyan helyzetben voltunk épp, amikor nem lett volna ideális a baba érkezése.

Ő inkább nincs tisztában az esemény utáni tabletta milyenségével, ezért veszi félválról, hiába mondom neki..

2016. márc. 16. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!