Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A placebo tablettának van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A placebo tablettának van értelme azon kívül, hogy segít nem elfelejteni az aktív tablettákat szedni, ad egy rutint?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem a nőgyógyászt, hogy baj-e, ha kimarad a placebo tabletta és azt mondta, hogy azt is be kell szedni. Elég határozottan mondta, mintha baj lenne, ha nem veszem be, de mivel nincs hatóanyaga, ezért nem értem...
2016. márc. 17. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs, van amelyikben vas van és ennyi.

Viszont segít abban, hogy ne legyen gond, hogy mikor kell a következő levelet kezdeni, hanyadik napja van a szünetnek stb.

2016. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kötelező beszedni, nem lesz semmi bajod, ha kihagyod. Én már többször hagytam ki placebo tablettákat, volt, hogy egyet sem vettem be az adott levél végén (de a szünetet megtartottam), nem lett semmi bajom. Valóban nincs benne semmilyen hatóanyag, és tényleg csak arra jó, hogy képben legyél, tartsd a rutint.
2016. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A placebó tablettát jelölik valahogy?

Bocsi az offért

2016. márc. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, jelölik, teljesen más színe van (legalábbis Rezia tabletta esetében így van... a sima tabletták fehérek, a placebok pedig zöldek). De egyébként onnan is lehet tudni, hogy azért az le van írva, melyikből mennyi van, és sorban szeded be egyesével, lehet követni, hol tartasz a levélben, hányadik tabletta az utolsó.
2016. márc. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor jó, köszi :)

Nekem Roxanelle van, abban rózsaszínek az aktív tabletták, a placebo-k fehérek :)

2016. márc. 18. 10:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Köszi :)

Amúgy fiú vagyok, csak kíváncsi voltam, hogy hogy van ez

2016. márc. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!