Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez terhességet jelent vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez terhességet jelent vagy a fogamzásgátlótól fáj a mellem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1 hónapja elkezdtem fogamzásgátlót szedni, és most kéne hamarosan megjönnie. menstruációm előtt mindig fáj hetekkel a mellem, és legutóbb is így volt amikor a tablettát elkezdtem szedni de a menstruációm 4. napjára rég elszokott múlni most ugyanolyan erősen fájt, és még mindig. gondolom a tabletta miatt lehet ez hogy hormonok meg minden meg most már meg kell jönnie na de meddig fáj?

A másik hogy a menstrucáióm 7. napján amikor már csak picit pecsélgettem (egyébként 6. napra elmúlik), együtt voltam a barátommal de kiszakadt a gumi. akkor volt 7. napja hogy a tablettámat szedtem a mensim első napja óta, és rá volt írva ha a mensi első napja óta szedem azonnal védett vagyok, de azért még nem bíztam benne és gumit használtunk, ami kiszakadt de a barátom szentül állította h nem bennem ment el és nem is folyhatott belém amiért aggódtam. nem mertem foggátló mellett esemény utánit bevenni..sokan nyugtattak hogy a ciklusom 7. napján volt ez és akkor elég valószínütlen teherbeesni pláne hogy nekem 30-32 naponta szokott megjönni, de félek hogy volt spontán peteérésem meg mégis került belém sperma és nagyon félek.. mer tutána tusoltam de félek hogy magamba mostam akármi.

lehet okom aggódni?

csak most lesz a tabletta szünetem és nagyon félek hogy nem fog megjönni

20L


2016. márc. 28. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugi!Nagyon kicsi az esely a terhessegre. Nekem is fajt a gyogyszertol a mellem anno.Remeljuk ha megszokja a szervezeted elmulik.
2016. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!