Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik, hogy a tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy a tabletta hatástalan a szervezetemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Elkezdtem szedni a fogamzásgátlót, voltam együtt a barátommal 3 hét után igaz nem bennem ment el, de nemsokára szünetem lesz és nagyon félek mi lesz ha nem jön meg mert valamiért rosszul szedtem, nem nyeltem le jól, kiesett nem vettem észre, vagy valami kaja pia hatástalanitotta. meg olyat is olvastam hogy lehet olyan h nem megfelelő a tabi a szervezet számára hatástalan és simán lehet terhesség..mégis mi alapján derül az ki h hatástalan lenne? Azért kérdem mert mellékhatások nem nagyon jelentkeztek csak kevés..

(pedig az ismerőseim nagy rosszúllétekről számoltak be)

nagyon görcsölök azon h mivan ha nem jön meg a szünetben, akkor el kell kezdeni a kövi levelet? és ilyen lehet h a szervezetem a tabletta hatását kiüti, felülírja és nem hat rá?


2016. márc. 28. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire parázol akkor ne ba--zatok!!!!!!!
2016. márc. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tabi + megszakitasos.. Nem lehet ott semmi gáz.
2016. márc. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj, màr megint te... de legalabb mar dugtatok. Antibiotikum, alkoholizmus szintu napi alkhol bevitel, 3 oran beluli hasmenes/hanyas, nehany gyogynoveny amiket szinten ipari mennyisegben kene hetszamra zabalnod, szuztea keszitmenyek hatastalanitjak a tablettat. Olyan nincs hogy csakugy a tabletta a gyomrodban kitalalja hogy hatastalan. Olyan nincs hogy valamit rosszul nyelsz es nem megy le vagy nem a gyomorba megy. Az idiota baratnoid sztorijait pedig hagyjuk is inkabb.
2016. márc. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
bocsánat de mit megint én? én először kérdezem ezt. nem is rég regisztráltam
2016. márc. 29. 10:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja mert sok ilyen kérdés van h ugye hat a tabi stb. Én is eleinte aggódtam kicsit de végülis ezekre kell odafigyelni amiket irt.
2016. márc. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!