Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Késett menstruáció, terhességi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késett menstruáció, terhességi tünetek, védekezés mellett. Mi lehet? Részletek lent.

Figyelt kérdés

A párommal a naptáram szerint feltételezett ovuláció előtt illetve után voltunk együtt. Védekezés: pharmatex hüvelykúp ( betartottunk rendesen mindent)+ óvszer( ellenőriztük és nem volt szakadt) + megszakítás.

Márc.21én kellett volna megjönnie de semmi tünete nem volt. 27én megijedtem mert bő fehér folyásom volt (normál állagú tehát nincs fertőzésre utaló jel), gyakori vizelési ingerem lett és vettem egy tesztet. Azt mondták hogy már 4-5 nappal a vérzés kezdeti időpontja után megbízható eredményt mutat. Negatív lett. Azonban még mindig semmi tünet.

Nemsokára elszeretnék menni orvoshoz de előbb véleményeket szeretnék kérni.

A kérdés: Mitől lehet ez?

Nagyon megvagyok ijedve.

20 éves leszek. Szeptembertől nagy hajtásban vagyok (érettségizek májusban)

Előre is köszönöm a tanácsokat, válaszokat. :)



2016. márc. 29. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
4 módszert használtatok egyszerre..... még beleélvezéssel is kevés az esélye sokszor, lásd azokat akik már régóta próbálkoznak. De 20 évesen ez normális.
2016. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2016. márc. 29. 20:09
 3/8 A kérdező kommentje:
Még fogadok el tanácsokat!:)
2016. márc. 30. 20:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Esélyesen csak a stressz a bűnös, belebeszéled a babát a pocakba. :)

Óvszer önmagában 100%, ha nem szakadt ki, a kiegészítő védekezés mellett pedig tuti, hogy nem lehetsz terhes. :) A kellemetlen tünetek szimplán lehetnek attól is, hogy nem jött meg - puffadás, rosszullét, folyás és hasonlók akkor is szoktak előjönni.

Ismételd meg a tesztet 2-3 nap múlva, ha nagyon aggódsz, de nem hinném, hogy bármi okod lenne aggodalomra.

2016. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ja az elfelejtettem mondani hogy eddig mindig pontosan jött meg. 3 napja tompa görcsölésem van meg ugye a bő folyás.

Gondolok hirtelen hormonális változásra. Orvosom se tudott semmit mondani csak hogy kicsit felfáztam de annam nem lenne szabad ezt befolyásolni.

Kérnék még ötleteket hogy mi a legvalószinűbb ok!!

Köszönöm!:)

2016. márc. 31. 20:21
 6/8 A kérdező kommentje:

Ma reggel is csináltam egy tesztet.... Negatív.

De akkor mik ezek a tünetek? Még mindig semmi jele a mensinek.:/

2016. ápr. 2. 06:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Pontosan azért vannak ilyen tüneteid, mert nem jött meg. :) Alkalmanként az egészséges női szervezetben is előfordul, hogy valami "nem jó" odabent. Nem elég erős az érés, nem válik le megfelelően a nyálkahártya, millió oka lehet. A hormonszinted és a szervezeted azonban a megszokott módon reagál, hiszen maga a ciklus rendben van, azt a bizonyos egyetlen dolgot leszámítva - és nagyon sokszor ezt még nőgyógyász se tudja megmondani, hogy épp mi lehet, ha nem valami betegség okozza. Nálad kifejezett kiváltó ok lehet akár a stressz is, nem is hinnéd, mekkora hatással van fizikailag a szervezetre...

Ha ez nem válik rendszeressé, akkor nincs gond, egy-két héten belül rendben leszel szerintem. Ha jövő hónapban sem jön meg, akkor érdemes konzultálni a dokival, hogy kicsit részletesebben vizsgáljátok ki a dolgot.

2016. ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat!:)
2016. ápr. 3. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!