Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle esemény utáni tabletta tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a barátommal de elszakadt az óvszer. Elmentem 72órás tablettáért, Escapelle-t kaptam. Különös mellékhatása nem volt, kicsit fájt a hasam, de nem hánytam ki, nem volt hasmenésem, és időben vettem be. A menstruációm a szokott időben jelentkezett. Azóta nem voltam a barátommal de most a 2. menzi késik :S 5 napja. Valahol olvastam, hogy ha bevettem a tabit és utána megjött akkor tuti, hogy nem vagyok terhes, de mégis félek :S Ez igaz? Lenne itt valaki akinek ilyen tapasztalata van és ért hozzá?:) Ez normális egyébként? A tesztekben nem bízom, mert sok hülyeséget hallottam már. Dokihoz már kértem időpontot, de addig is szeretnék megnyugodni, mert még nem most tud fogadni, máshoz pedig nem szeretnék menni. Van olyan akinek másik menzi késett a tabitól? Egyébként elég stresszes volt a hónapom, és most külön ideges vagyok a baba miatt. Ez is közrejátszhat ugye? Köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 5. 14:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ha jól emlékszem én is ilyet kaptam, nálam nem volt semmi különös... 1-másfél napon belül viszont megjött... kb ennyi... de azt hiszem ennél ez a hatás sem biztos...
2010. ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nos, én évekkel ezelőtt ilyen tablettát kaptam, akkor minden rendben volt. Másfél hónapja felirattam a dokival, ki is váltottam (vésztartalék, hogy ne kelljen rohanni, ha baj van, csak beveszem és kész.) de nem használtam el. Viszont mikor nőgyógyászati problémám akadt és újra felkerestem a dokit, az első amit megjegyeztek, hogy egy hónapon belül volt felírva ilyen tabletta, alig bírtam elmagyarázni, hogy DE MÉG NEM IS VETTEM BE! Tehát az orvos reakciója alapján okozhat egyeseknél bizonyos problémákat.
2010. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nekem nem lett semmi bajom tőle, de én postinort vettem be.
2010. ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ajj tök parázok :S
2010. ápr. 5. 16:14
 5/16 anonim válasza:
0%
annyira jó az a gyógyszer, hogy csak 3-szor lettem tőle terhes!
2010. ápr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
most megnyugtattál...mondjuk nem tom, hogy ez megint egy szivatás vagy tleg..
2010. ápr. 5. 16:21
 7/16 anonim válasza:
Nem szivatás. Sajnos télleg így volt. (Az előző voltam)
2010. ápr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
az is felelőtlen, aki 3 x nem védekezik. kérdező, ez 1 ritka példa, de ha annyira megbizhatatlan lenne, nem is árulnák.
2010. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
16:24 és neked is megjött a tabi után az első menzi?
2010. ápr. 5. 17:19
 10/16 anonim ***** válasza:
nézd, nekem az orvos azt mondta, h ha a tabi után megjön a menzi, akkor nem lehet terhes az a vki!!
2010. ápr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!