Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menzi kimaradás 72órás tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menzi kimaradás 72órás tabletta után. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Egy kis megnyugtatásra lenne szükségem! K. 1,5 hónapja escapelle tablettát kellett bevennem, utána rendesen, időben megjött a menzeszem, erre a mostanira, tehát a tabi bevételét követő másodikra viszont hiába várok... Másokkal is előfordult ez? Légyszi válaszoljon valaki, hogy egy kicsit megnyugodjak!
2010. ápr. 5. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem nem maradt ki. de ez már
2010. ápr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szal.. ez a 3. escapelle - es kérdés, nyugodj már meg.
2010. ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Néztem másik kérdéseket is, de ilyenre nem válaszolt rendesen senki :S A kérdésem: volt valakinek ilyen?
2010. ápr. 5. 16:15
 4/8 anonim ***** válasza:
ez nem jellemző. nyugi, neked is meg fog jönni. erre találták ki, h megakadályozza a terhességet.
2010. ápr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi :) lehet h a parától késik..
2010. ápr. 5. 17:19
 6/8 anonim válasza:
énis vettem be ilyen tabit utána nekem a vártál 1 héttel korábban megjött a menzim most lenne a következő és nekem is késik már 5 napja énis parázok rendesen :S mondjuk miután megjött utána mi toltuk úgy hogy az elején pár másodpercig gumi nélkül de aztán utána már gumival szóval a gumiba ment bele. mindenesetre szoritok érted remélem egyikőnknél se lesz semmi gond!:)
2010. ápr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jaj, utolsó, nem elég, h be kellett venned azt a hormonbombát, hanem még a hibádból se tanulsz?? ááááá
2010. ápr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi én is szurkolok neked :)
2010. ápr. 6. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!