Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti hallottatok mar a Pinks...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hallottatok mar a Pinks cottonrol? Fura!

Figyelt kérdés
Baratom vett egy Pinks nevu cotton-t egy dobozzal elvileg vilagitania kene a cottonoknak de nem is vilagitottak, a masik meg 3db volt egy dobozba es csak 300FT volt. Fura nem? Szerintetek miert? Amikor megneztuk hogy verzek-e mert eddig mindig vereztem. Nem reg vesztettem el vele. Mind1 a lenyeg amikor megneztunk baratom szerint feher sikosito volt rajta (?) en a tetejen lattam 1feher pottyot. Ami egyben volt nem feher folyas volt az tuti. Nem tudom mi lehetett az nem is hallottam meg errol a kottonrol amugy sem. Nagyon fura. Miert volt ilyen olcso es mi a szar volt az feher trutyi?

#furcsa #òvszer #villágitòs
2016. ápr. 5. 00:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Azota hanyingerem van es kemeny a hasam, bar kivette mielott elment volna.
2016. ápr. 5. 00:52
 2/7 anonim válasza:
Kívül volt rajta a fehér dolog, vagy belül ? Mert lehet, hogy az a te terméked volt:) nekem is volt olyan, mikor nagyon sűrű volt és csak a gumi végén volt összeállva. Meg is ijedtünk egy pillanatra, hogy kiszakadt a gumi. Egyébként én is vettem már olcsón óvszert és teljesen tökéletes volt a célra, bár azért a drágább valamivel strapabíróbb.
2016. ápr. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kivul, en csak nagyon furcsaltam hogy ennyire olcso, eddig csak durexet hasznaltunk ugyebar es az nem ennyibe kerul..:) de akkor en parazom tul szerintem:')
2016. ápr. 5. 01:04
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
így is sok a hülye ne szexelj ne szaporícsd
2016. ápr. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Akkor igen, valószínűleg az a te váladékod volt. Nem kell parázni, nem lesz semmi. :) a hasad meg attól is fajhat, ha esetleg a barátodnak hosszú a szerszáma, vagy keményebben csinálta, esetleg olyan pózban, amiben mélyebben beléd tudott hatolni. Vagy csak simán túlstresszeled és bebeszéled magadnak. :) nyugi !
2016. ápr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
# 4 Hát téged sem kellett volna tovább szaporítani.
2016. ápr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kérdező: majd azért írj mi újság van!:)
2016. ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!