Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aggodnom kell? Nagyon felek....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggodnom kell? Nagyon felek. Valakimek volt mar ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
Szombaton vesztettem el a szuzessegem. Az elejen nem vedekeztunk, hogy kenyelmesebb legyen. A barapm amikor erezte hogy dlmegy kivette es szerinte nem ment be semmi. De megis aggodtam mert olvastam hogy elovaladektol is teherbe lehez esni. 24 oran belul beszerezte nekem az esemeny utanit. Ma ennek 2 napja es szerencsere nem voltam rosszul. Szerintetek van okom aggodni hogy terhes leszek?

2016. ápr. 5. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs okod, de ahelyett, hogy a kényelemre mentek, inkább védekezzetek máskor és ne ba.szd tönkre a szervezeted esemény utánikkal.
2016. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, de biztam benne es o nem gondolta hogy ez ennyire veszelyes. Es azt is tudom h nagy onuralom kell ehhez. Es mostmar nagyon banja hogy "ezt tette velem". Teljesen kivan keszulve azota is.
2016. ápr. 5. 18:31
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Elovaladektol alapbol nem lehetsz terhes csak akkor ha peldaul a pasi elment aztan jön a màsodik menet es a hugycsoben maradt ondo jön ki az elovaladekkal egyutt
2016. ápr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Borbás Gyula ***** válasza:
Hármaska: nem lehetsz egy rutinos csaj,k.b.olyan szinten vagy a szexben mint aki kérdezett.
2016. ápr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ovszereken van sikosito anyag, amitol kenyelmes lesz! Megjott az esemeny utani tabitol?
2016. ápr. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg nem...azt se tudom hogy rendes idobe kell vagy mikor?
2016. ápr. 7. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!