Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tapaszról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tapaszról szeretnék véleményeket kérni, kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés

Az orvosom a gyűrűt javasolta, mert a tablettát rendszeresen elfelejtem bevenni, így kénytelenek vagyunk a párommal gumit is használni, így nincs értelme a gyógyszernek. A gyűrűvel viszont az a bajom, hogy nem szeretnék magamban nyúlkálni, rosszul vagyok ettől. Nem is értem, hogy szedném ki?! Ezért most olvastam a tapaszos megoldásról ami ugyebár ugyan az, mint a tabletta, de hetente 1x kell felragasztani, így talán nem felejteném el... Az injekció is tetszett, de sok negatívat olvastam és az orvos se javasolta. A tapasztól nem is tájékoztatott, ezért most kicsit utánanéznék, de kevés és túl régi véleményeket találtam, ezért kérném a segítségeteket. :-)

22 lány



2016. febr. 3. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nekem spirálom van, nem tudom ezzel mennyire vagy képbe, de szerintem közel a legmegbízhatóbb, legkényelmesebb , meg a legbiztonságosabb is.:)
2016. febr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Oltasd be a pasid. Ne te rágj tablettákat.
2016. febr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az orvosom azt mondta, hogy spirált csak terhesség után helyeznek fel, szóval nekem nem lehet. Egyébként jót nem hallottam arról sem.
2016. febr. 3. 23:05
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha a puncidra teszed a tapaszt, tutira hat

Csak hát nem nagyon lesz orgazmusotok...

2016. febr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
úgy látom neked csak attól van orgazmusod, hogy fszságokat írogatsz oda, ahol rohadtul nem érdekel senkit. menj aludni! ;) kár, hogy a szüleidnek nem ajánlottak fogamzásgátló módszereket.
2016. febr. 3. 23:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok használója, de úgy tudom ez még egy elég új megoldás, és azt hallottam hogy elég nagyon ezek a tapaszok. Szerintem ne ezt válaszd, kell 1-2 év, mire fény derül a tényleges hátrányaira.
2016. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!