Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszerhasználatkor mennyi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerhasználatkor mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
Félek a terhességtől nem is jött meg a menstruációm,de mindig védekeztünk és a gumi nem szakadt ki.
2016. ápr. 11. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
kb 1-2%
2016. ápr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1% a hivatalos, ami pontosan azért van, hogy ne tudják beperelni a gyártót. Egyébként teljesen elszigeteli a péniszt, így az esélye valójában konvergál a 0%-hoz... persze csak akkor, ha nem sérült a termék! A sérülésnek pedig nem mindig egyértelműek a jelei, nem kell látványosan kiszakadnia ahhoz, hogy baj legyen.
2016. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha megfelelően alkalmazzák (és ez elég fontos szempont), akkor olyan 1-2%
2016. ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már 3éve élek nemi életet, és óvszerrel védekezünk mindig a szerelemmel, még sose volt baj, nem szakadt ki.

Egyszer viszont lecsúszott a barátom péniszéről és bennem maradt,kb ki kellett halászni. Nagyon megijedtem, hogy bizos kifolyt belőle az ondó bennem, ezért elmentem nőgyógyászhoz és kértem esemény utáni tablettát.

De mostmár mindig vigyázunk erre is, ahogy elélvezett a barátom azonnal ki kell venni a péniszt a gumival együtt.

Remélem ezzel nem ijesztettelek meg, a lényeg,hogy oda kell figyelni és ha mégis baj történne,még mindig el tudsz menni esemény utáni tabblettát feliratni,ami nagyon nem egészséges.

Sokan ezért inkább fogamzásgátlót használnak.

Én azt javaslom menj el egy nőgyógyászhoz és kérd ki a tanácsát.

2016. ápr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az óvszer 99.9%-ban véd, ha nincs kiszakadva és nem járt le.
2016. ápr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!