Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Múlthét kedd óta szedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlthét kedd óta szedek fogamzásgátlót, vasárnap megszűnt menzeszem, de még mindig barnázok, ez normális?

Figyelt kérdés

Dienille-t kezdtem el szedni több mint egy hete, szóval még az elején járok. Elolvastam a betegtájékoztatót, de azért érdekelne, hogy a menzesz utáni "tartósabb" barna folyás a fogamzásgátlónak tudható-e be?

(tartósabb alatt azt értem, hogy minden nap legalább 2x kell miatta tisztasági betétet cserélni)


2016. ápr. 14. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez normális, és a tabletta miatt van :) Amit én szedek (Rezia) annak benne is van a betegtájékoztatójában, hogy az első hónapokban előfordulhat a barnázás, pecsételő vérzés, mint mellékhatás, de sok más fajta tablettával kapcsolatban is olvastam már itt ilyen tapasztalatokat. Úgyhogy ne aggódj, ez normális, és rendszeres szedéssel elmúlik.
2016. ápr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Normális, nekem két levélnél volt ilyen, a vérzés után még 4-5napig tartott.

A 3. levél után ha ilyet csinál akkor kell visszamenni a dokihoz és másikat ír.

2016. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugodtam :)
2016. ápr. 15. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!