Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A gumin volt egy tűszúrásnyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gumin volt egy tűszúrásnyi lyuk. Lehet baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!


A barátnőmmel együtt voltunk, és utána leellenőriztem a gumit, és volt rajta egy tűszúrásnyi lyuk, tényleg nagyon kicsi lyuk. ( beleengedtem vizet és úgy láttam. ) Nem élveztem el a gumiban, és a lyuk sem közvetlen a gumi elején volt, hanem hátrébb kicsit. Lehet ebből baj? Mi úgy gondoljuk nem, de azért egy kis megerősítés nagyon jól jönne! :)

Nem értem, hogy kerülhetett oda egy ilyen lyuk, gyári hibás lehetett ?


Előre is köszi a válaszokat!



2016. ápr. 17. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem leheteböl baj
2016. ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem os lehet belole baj..a spermium, ami a megtermekenyiteshez kell, mikroszkopikus méretű, egy tuzsurasnyi helyen röhögve atfer...ket het múlva teszteljen a csaj!
2016. ápr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem élveztél a gumiba... akkor alig van rá esély :)


Vannak akik éveken keresztül megszakításosan védekeznek... Nem azt mondom ezt támogatom, hanem a statisztika miatt hoztam fel.


Nem paráznék a helyetekben... 72 órás tabit bevenni hónapokig tartó mellékhatásokkal...nem ajánlatos szerintem ilyen esetben.


A lyuk viszont nem lehet gyári hiba...valami vagy valaki kiszúrta.

2016. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet nem bele élvezni a gumiba?😂😂😂
2016. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát igen a spermium átmehet akármilyen kis lyukon, de én nem élveztem bele a gumiba... Bár előváladékban is lehet... De nem tudom... Valaki csak megszakítással védekezik, mint azt előttem leírták, bár az nem tuti..


Egyébként köszi az értelmes válaszokat!

2016. ápr. 17. 16:07
 6/8 K.L.Kiss ***** válasza:
A terhesség esélye ebben az esetben 0,099% Gyakorlatilag 0!
2016. ápr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Így, hogy nem élveztél bele, kizártnak tartom a teherbeesést... Igen, az előváladéktól is lehetne, de az főleg ha kevés, annyira nem kenődik hátra.
2016. ápr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi se tuti 100%, az óvszer sem...
2016. ápr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!