Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Másnak is csúszkál a gumi?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is csúszkál a gumi? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Eleve nehezen tudom felhúzni a gumit, vaskos a farkam és a makk alján megakad a görgetés, ha nem is mindig a szélesség, inkább a bőr mozgása miatt.

De ha felhúztam és indul a dolog, néha meg kell igazítani, az aljára húzni, hogy újra ráfeszüljön a pélóra, mert lötyögőssé válik...:/

gondolom az okozhat problémát, hogy a felhúzás alatt veszít a cerka a merevségéből... nem kizárt, hogy utána sem áll teljesen vigyázban, ezt igazából nem figyeltem


Másnak is volt már így? Mit ldhet tenni ellene? Akár arra is jó lenne tipp, hogy hogy oldjam meg, hogy a makk alján elakad a bőrnél, és nehezen továbbgörgethető..


Köszi!

F



2016. ápr. 21. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:
78%
Érezhetően nem szabad lecsúsznia. Ne haragudj,de a párodnak illene rád húznia az óvszert és ha ügyes nem lankad a merevedés. Vékony minőségi óvszereket használjatok, a hegyénél összefogva kell kinyomni belőle a levegőt,a bőrt óvatosan de határozottan és teljesen hátra kell húzni,ha szép vaskos a pénisz az plusz jó és természetes ha a makk alján picit megáll-tovább kell görgetni úgy,hogy a másik kézzel lent kell tartani a bőrt.Akkor mozdulhat el és csúszkálhat ha sokat teketóriáztok és nem vezetitek be rögtön a hüvelybe. (feleség)
2016. ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!