Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi az, hogy kiszurkálják az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, hogy kiszurkálják az óvszereket és úgy adják el?

Figyelt kérdés
Ez mi? Azt olvastam egy kérdésnél, hogy itt úgy adják el őket :D De kik és miért? :O

2016. ápr. 23. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
van erről egy nem nyilvánosságra hozott rendelet. így akarja növelni a kormány a gyermekvállalást. mindegyiken kell, hogy legyen egy mikro lyuk. így picit nő az esély, hogy átjut valami.
2016. ápr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:

hát hogy nem az eladó az tuti....


de vajon,hogy amikor elég jól be van csomagolva....azon látszódna,kamera,biztonsági őr stb van

2016. ápr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez hulyeseg😁
2016. ápr. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valaki csak megszivatott jókedvében és te elhitted. Ha tudná, hogy emiatt pánikolsz, akkor még meg is fulladna és a vigyor az arcán maradna, mikor rátalálnak.
2016. ápr. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kábé tíz éve a Bravoban olvastam ilyet. Azt mondták az okosok, hogy sose vegyél szupermarketben óvszert, mert vannak akik azzal szórakoznak, hogy átszúrják.

13 évesen még én is elhittem, de láttál már óvszeres dobozt? :D látnád, ha sérült lenne.

2016. ápr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudtad? A kinder meglepetés beszállt óvszereket gyártani. Minden 10.-ből egy lyukas. Az a meglepi. 9 hónap és jön az ajándék.
2016. ápr. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Azt mondja Kinder meglepetes :D :D :D :D

Élő ajandekkal :D

2016. ápr. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#1. válaszoló,ez ugye csak valami vicc? :D egyébként nem lehetetlen hogy egy-két unatkozó kis patkány ezzel szórakozik,mondjuk egy sötétkék dobozon nem biztos hogy az ember meglát egy tűhegynyi lyukat,ha csak nem azt figyeli percekig árgus szemekkel...érdemes vele vigyázni,de mondjuk tesztelni is lehet ha pl. 3-ból 1-et beáldozol megtöltöd vízzel,ha nem folyik valószínűleg a másik 2 sem fog :D
2016. ápr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!