Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Második hete szedem a roxanell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második hete szedem a roxanelle fogamzásgátló tablettát. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Ahogy a leírásban is van,a menstruációm első napján(ez jelen esetben 04.10 volt)elkezdtem szedni és azóta tart a menzeszem.A tájékoztató nem ír róla.Normális ez?Most kezdtem el először,lehet azért tart ilyen sokáig?

2016. ápr. 24. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj vissza a dokihoz, szerintem nem normális. A fogamzásgátló nem cukorka, akár halált is okozhat, ne kockáztass mielőbb menj orvoshoz.
2016. ápr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerősöm ugyanígy járt, mint te, az első hónapban végig áttöréses vérzése volt. A második hónaptól kutya baja. Viszont ha nem múlik a dolog, valóban érdemes lesz orvost felkeresned.
2016. ápr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olvastam róla,hogy ha valakinek felborul a hormonháztartása, akkor az ovuláció lehet barnás,a vér hemoglobin tartalma miatt.Előfordulhat,hogy csak az van a dologban.Ha a héten sem javul,orvoshoz forudlok
2016. ápr. 25. 17:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is Roxanelle-t szedek, csak én április 16 óta :) ugyanúgy a mensi első napjától és nekem normális ideig tartott a vérzés, utána pedig pár napig volt egy kis barnás pecsételés. Semmi olyan tünet mint neked (lekopogom). Úgyhogy szerintem ha nem javul a dolog, mindenképp keresd fel a dokidat. Majd írj, hogy mi volt, ha szeretnél!

2016. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem diagnózis, szóval tényleg keresd fel a dokidat majd, de nekem is ugyanez volt, egészen a következő vérzés végéig, a doki azt mondta várjuk ki, azóta nincsen baj.:)
2016. ápr. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!