Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló és megszakítás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló és megszakítás?

Figyelt kérdés
1 évig óvszert használtunk,moet végre tabira álltunk át (Milligest). 2. levél 11.szeménél vagyok és a 6.szem után voltunk először együtt,de nem engedtem elmenni bennem. (Nem vonz annyir a gondolat,másrészt kicsit megmyugtat). Allergia gyógyszert szedek reggel, ezt pedig este.( Csak a pontosság kedvéért.) Bízni kell benne tudom,de én mégis kicsit félek. Szerintetek mennyire hatékony?Így kevesebb esélye van,nem? Tudom hogy 1 spermium is elég,de gondolom nem mindegy hogy hány milliónak van esélye. :) Köszi :) 18L

2016. ápr. 20. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Erről szerintem jobban jársz ha azt a nőgyógyászt kérdezed meg aki amúgy is felírta a tablettát, ő ért hozzá
2016. ápr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szóltál az orvosodnak az allergia-gyógyszerről?


Amúgy nyugi, ilyenkor már véd a tabletta, de persze ha te úgy jobban érzed magad, akkor ne menjen el benned a párod, de ha el is megy, akkor sem eshetsz teherbe, persze ha nem zavar be a másik gyógyszered és pontosan szeded a tablettát.

2016. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem igen, egy konyvbol kikereste es azt mondta nem irja hogy zavarná. Percre pontosan is szedem :) Remélem jó akkor :) Csak fájnak már egy hete a melleim és nem tudom hogy mitől. :(
2016. ápr. 22. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!