Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miert csúszik ki a Nuvaring...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csúszik ki a Nuvaring folyamatosan es mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés
Mikor felhelyeztem,kb 3 napig meg se moccant.Utana par nappal elkezdett folyamatosan lecsúszni,pici a kezem,mar nem tudom feljebb rakni es elegge irritáló,hogy konkretan 10 percenként feljebb kell tolnom mert erzem,hogy mindjárt kicsuszik.Mit tudnék tenni? Valaki valamilyen tanács,tapasztalat?

2016. ápr. 24. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy jól van felhelyezve? Ha jól teszed fel, akkor lényegében a szeméremcsont mögé van beakasztva, és onnan nem tud kicsúszni. Az meg, hogy úgy érzed, nem jelenti azt, hogy tényleg ki is tud esni...


(Azt ugye tudod, hogy nem függőlegesen helyezkedik el a hüvelyben, hanem nagyjából átlósan a méhszáj és a szeméremcsomt között beékelődve.... ebben a pozícióban pedig nem is érezheted egyáltalán.

2016. ápr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbáltam keresni ábrát, de egyik sem mutatja érdemben....

Más példával tudom illusztrálni. Én egy időben használtam Nuvaringet, most pesszáriumot használok (a korom miatt már nem használhatok hormonális fogamzásgátlót). Mivel mindkettővel volt dolgom, ezért kijelenthetem, hogy a kettő pontosan ugyanúgy illeszkedik a hüvelybe.

Itt van egy nagyon jó leírás a pesszáriumról, amit használok: [link]

Ebben látszik, hogy be kell akasztani a szeméremcsont mögé, és ugyanez a helyzet a Nuvaringgel is. Így abszolút nem lehet érezni és ki sem tud esni (csak kivenni nem könnyű).

2016. ápr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat alapbol hatrahajlo mehem van,szoval nekem kicsit mashogy helyezkednek el a dolgok.De mondom,nem is ertem,mert az elso napokban minden oke volt,most meg hiaba akasztom be,par perc mulva mar lent van.nem csuszik ki teljesen,de kenyelmetlen es az eleje kint van.
2016. ápr. 24. 23:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem napközben nincs bent, mert zavar, reggel kiveszem, este meg éjszakára vissza. :)
2016. ápr. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugye tudod utolsó, hogy a Nuvaringet maximum 3 órára lehet kivenni?

Aztán gyorsan vissza is, különben nem használ!

Ha pesszáriumról beszélsz, akkor nem szóltam! :)

2016. ápr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az a nuvaring?mire való?
2016. ápr. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!