Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaringrol vélemények?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaringrol vélemények?

Figyelt kérdés
Ma kezdenem el használni a nuvaringot,de kicsit utana olvastam es azert eleg sok kellemetlen mellékhatása lehet.Esetleg van,aki mar régebb óta használja? Vagy akinek problémája volt vele? Szex közben érződik? Valakin kijött valamelyik mellékhatás esetleg? Mennyire hatásos?

2016. ápr. 16. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm két hónapig használta. Erősen begyulladt tőle mind a két petefészek, úgy hogy abba is hagyta. Terhes nem lett mellette.

Én éreztem amikor együtt voltunk, nem volt kellemetlen.

2016. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3 hónapja használom, nekem bevált eddig. A vérzésem lényegesen lecsökkent, de fájdalmasabb lett ahogy a tájékoztató is írja.

Az első hónapban néha volt hányingerem, de elmúlt.

Nem érzem, párom se együttlétkor.

Terhes nem lettem, a tablettával egyenértékű, előtte azt szedtem 5 évig.

2016. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 évig használtam, csak jót tudok mondani róla.
2016. ápr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 4 hónapig használtam, aztán abbahagytam, mert kellemetlenséget okozott a le és felhelyezése a hüvelyemben, és amikor nem raktam elég mélyre és picit lecsúszott akkor hihetetlen fájdalmat okozott a vaginámban. Mivel kicsi kezem van, így nehezen is értem el mikor le kellett venni, így ez mindig körülményes és macerás volt számomra.


Szex közben se én, se a párom nem érezte, a menzeszemen nem változtatott, a bőröm is kicsit kitisztult.

2016. ápr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! 3 hónapja használom a gyűrűt. Őszintén az első hóna után kisobtam volna!! Azzal kezdődött hogy a gyerekkori ekcémám 15 éve nem jelentkezett, használat elkezdése után pár nappal előjött, azóta csak egyre jobban terjed. Arról nem beszélve hogy a libidóm kb 0, és hüvely szárazság meg viszketés is előfordult nap mint nap. Emellett mell nagyobbodásom volt kb másfél hónapig ami fájdalommal járt. A havi vérzésem annyit változott hogy első két alkalommal 2 napot volt meg, legutóbb pedig 6 napot (iszonyatos fájdalmaim voltak eddig, nuvaring alk óta gond egy szál se). Nem említettem még hogy egy nyújtózástól borzasztó izomgörcsök állnak be a végtagjaimban ami szex közbe idegesítő igazán, fejfájásom/migrénem csak gyakoribb lett. Szex közben párom néha érzi, én sosem éreztem, de általában leszoktam venni egy órára. Terhes nem lettem tőle. Édesanyámnak az első gyűrű után mélyvénás trombosisa lett, ennek örökletessége miatt vizsgáltak engem is fél évig. Nem ajánlom. Mellesleg baromi drága!!
2016. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!