Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Roxanelle fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roxanelle fogamzásgátlót használt már valaki? Többi lent

Figyelt kérdés

Ezt írta fel az orvos de 2 dolog tűnt fel nekem: azonnali hatás, amilyen fgátlóról még nem hallottam, de ez az én hibám , most kezdem szedni először. 2.: 21 nap után meg kéne jönnie , nyilván így rendszere de ez azt jelenti hogy gyakrabban fog megjönni ami kellemetlenül hangzik..

Milyen tapasztalataitok voltak?



2016. ápr. 27. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ezt szedem. Előtte symiciát szedtem.

Mindegyikre azonnali hatást írnak, de a 99, valahány % os biztonságot a második levél első szemétől éri el.

Ha kiszámolod nem 21 naponként jön meg, mert van egy hét szünet (itt vannak hatóanyag nélküli tabletták, gondolom hogy ne felejtsd el), ami után kezdődik el az újabb 21 nap, tehát 28 naponként jön meg

2016. ápr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ezt szedem. Az elméletileg azonnali hatás abban rejlik, hogy a menstruációd első napján kezded el szedni a hormontartalmú bogyókat. Szóval a következő peteérést már leblokkolja, mivel az normális esetben később kezdődik, mint a menstruációd.


Először tényleg kb 21 nap után fog megjönni, mert a levelet a menszesz első napján kezded. Utána viszont visszaáll 28-ra, mert a következő levelet már nem a vérzés első napján kezded el szedni, hanem vársz 7 napot. (feltételezve, hogy az első hatóanyag nélküli tablettás napon megjön a menszeszed.


Nekem az első hónapban rendetlenkedett a szervezetem, barnás folyásom elmúlt, aztán amikor egyet véletlenül később vettem be fél nappal, akkor megint végig barnáztam, de azóta semmi baj nincsen. Az intenzitásán, vagy a közérzetemen nem változtatott semmi érzékelhetőt. Egy-két kis fertőzést elkaptam, de nem biztos, hogy ezzel van összefüggésben.

2016. ápr. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!