Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki használ/használt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki használ/használt már cypromix fogamzásgátlót, milyen negatív tapasztalatok érték? Főleg az érdekel valaki tud-e arról hogy teherbe estek mellette?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérésem, aki szedett valaha cypromix nevezetű fogamzásgátlót ossza meg a tapasztalatait azzal kapcsolatban(főleg a negatívakat). A második levéllel szedem és eddig mindíg pontosan ugyanabban az időben bevettem, nem csúsztam vele nem hánytam, nem szedek mást mellette ugyhogy elvileg mindennek stimmelnie kéne, viszont így is annyira félek hogy mégis teherbe esek ( ennek azthiszem az a fő oka hogy sajnos pár hónapja volt egy abortuszom,akkor is védekeztünk hüvelykúppal, mégis becsúszott, és nagyon paranoiás lettem ebben a témában)A nőgyógyászom már hülyének nézett mert mult hónapban fel akatam íratni egy esemény utánit mert a barátom belém élvezett--holott rendesen szedtem végig a tabit, magyarán felesleges lett volna kidobni 5000 FT-ot... Kérlek nyugtassatok meg hogy ez is ugyanolyan tutibiztos mint a többi tabletta.!?! Kösz előre is a válaszokat!


2009. szept. 29. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
a cypromix igazából bőrproblémákra való hormontabletta, de mivel hormonok, így véd a terhesség ellen is. azt nem garantálom h ugyanannyira véd mint egy sima foggátló, de majd a többiek megmondják. én triregolt szedek 7 éve....ami mellett elvileg "mindenki" teherbe esett
2009. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is ezt hallottam, hogy a cymromix bőrproblémákra való elsődlegesen, persze van fogamzásgátló funkciója is. Én személyszerint nem szedtem, de a hugom igen, kifejezetten a bőrére. Sajnos neki nem sokat használt, ugynaolyan pattanásos maradt az arca. A teherbeesős részről nem tudok, a hugom nem élt nemi életet amig szedte
2009. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ezt szedem már másfél éve.

És én fog.gátlóként kaptam (tudom, nem pontosan arra való!)

És nekem negatív tapasztalatom csak annyit, hogy a 7 napos szünetben néha iszonyatosan kinoz a migrén. Bár sajnos eddig is volt. Nem hiztam tőle, bár az első hónapban olyan iszonyat kivánós voltam, hogy mindent megettem amit elémraktak! :D

Ne parázz! Amikor elkezdtem szedni, havonta éreztem magam terhesnek :D Azóta eltelt másfél év, és nem gömbölyödik a hasam... duplán sem!!! :D

Én a 21 szemet végigszedtem, aztán aznap gumi nélkül védekeztünk már. Rendesen megjött, és folytattam és utána nem paráztam.

Volt, hogy kimaradt szem, de pótoltam (néha időn túl is..) És akkor sem lett semmi.

No para :)

Remélem segitettem :)

L/22

2009. szept. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia.


Barátnőm ezt szedte, most akarja abbahagyni a fog.gátló szedését, de nem azért, mert nem volt elégedett vele.

Semmi bajunk nem volt vele leszámítva azt, hogy hízott tőle.

Fogamzásgátlásra írta fel a nőgyógyász.


23/F

2009. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszöm az eddigieknek a válaszokat, aranyosak vagytok és megnyugtattatok.Ha valaki tud valami negatívat azért írja meg, de azóta olvastam róla kb. 10 helyen (doki véleményt is) és mindenki dícsérte tényleg, ugyhogy lassan már talán abbahagyom a parázást.. ;) PUSZI
2009. szept. 30. 19:55
 6/7 anonim ***** válasza:
én is sokáig azt szedtem és tök szerettem, ma akartam új adagot kérni, de egy másikra, valami újabbra rábeszéltek. Vmi sensonette, azt mondták, hogy ez olyan mint a lydnette20, csak olcsóbb, de szerintem a cypromix 1 fokkal olcsóbb volt ennél.
2009. okt. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ugyenúgy fogamzásgátló és teljesen véd, csak amellett jó erős szőrnövekedésre és pattanások ellen is, de ez nem bőrgyógyászati termék, és csak azért nem írják fel senkinek, hogy ne ess teherbe, vagy h szép legyen a bőröd, csak kakor ha mnidezt hormonzavar ávltja ki, tehát csak betegeknek szabadna felíratni, vagy aki később babát szeretne de nincs peteérése, fogi tabi közben igaz nem lesz peteérés, de a kezelés utn ha abbahagyja talán lesznek érett petesejtek. Szal nekem nem is nőgyógyász írta fel hanem endokrinológus, csak úgy nekik nem szabadna kiadni ezt a gyógyszert, felelőtlenség, benn is van betegtájékoztatóban, neten is utána lehet nézni, amúgy tök olcsó mert államilag támogatott, mivel betegeknek van mint én PCO, endometriózis, agyalapi mirigy daganat

sokaknak megnőtt tőle a melle, de mindenki szervezete másként reagál rá, ha hízunk az meg azért van, mert folyadék visszatartó hatással bír, de gyógyszereket, főleg antibiotikumokat nem nagyon szabad szedni mellette, mert hatástalanítja, sőt azok két négy hétig is benn maradnak a szervezetben


ja és csak akkor nem véd egy fogamzásgátló, ha nem rendeltetés szerüen veszik be, vagy esetleg hasmenése van az illetőnek ezért nem szívódik fel, vagy hányás stb

2010. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!