Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha szeretkezés közben (lovagló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretkezés közben (lovagló póz) lecsúszott a gumi és bennem maradt (kb.2 másodpercig) és utána rögtön kiszedtem mennyi a terhesség esélye?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtünk hogy hol van a gumi amikor szeretkeztünk és bennem volt. Nem túl mélye, simán elértem az ujjammal.De barátom mondta hogy az utolsó másodpercekben volt neki már, azaz akkor történt a baj. Van így félni valónk azért? A válaszokat előre is köszönöm!!!
2010. ápr. 7. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
hát amikor kihúzta maradt benned, tehát mig csináltátok rajta volt max lötyögött:S kevés esélyt látok a terhességre:)
2010. ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen! én is ezen agyalok! hiszen annyian felelőtlenek! van aki nem is védekezik és mégse csúszik be nekik a baba. Jó tudom erre nem lehet alapozni, de akkoris
2010. ápr. 7. 21:45
 3/10 anonim ***** válasza:
azért válaszoltam ilyen gyorsan mert láttam ,hogy még senki nem írt, és velem is volt ilyen pont mikor elvesztettem a szüzességem:S én is paráztam de semmi nem volt:)
2010. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
azért legközelebbb vegyetek kisebb gumit.
2010. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
rendben! nagyon szépen köszönöm!!!!
2010. ápr. 7. 22:09
 6/10 anonim válasza:
50%! vagy az vagy, vagy nem!
2010. ápr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát én is jártam már így. A barátom messze volt az orgazmustól és bennem is bennem maradt a gumi de nem lett semmi baj.

TESZTELJ 2 hét múlva

2010. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
természetesen! köszi
2010. ápr. 10. 11:22
 9/10 anonim ***** válasza:

milyen óvszer volt?

mert a masculan a "híresebb" gumik közül a legkeskenyebb, szóval ha nem azt használtatok, akkor esetleg ezentúl meg kéne próbálni azzal.

igen, tesztelj, mert az előváladék belédfolyhatott, amitől ugye lehetsz terhes.

kicsi az esélye, de bármi megtörténhet.

drukkolok, hogy ne legyen semmi baj.

2010. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sztem csinalj majd 1 tesztet, és használj pharmatexet a gumi mellé.
2010. ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!